«نگذارید هربلایی که می‌خواهند سرمان بیاورند» پیام صوتی زندانی سیاسی در اعتصاب غذا سهیل عربی+کلیپ صوتی - ایران کارگر
ایران کارگر > اخبار > اخبار اجتماعی > «نگذارید هربلایی که می‌خواهند سرمان بیاورند» پیام صوتی زندانی سیاسی در اعتصاب غذا سهیل عربی+کلیپ صوتی

«نگذارید هربلایی که می‌خواهند سرمان بیاورند» پیام صوتی زندانی سیاسی در اعتصاب غذا سهیل عربی+کلیپ صوتی

ایران ـ اجتماعی

«نگذارید هربلایی که می‌خواهند سرمان بیاورند» پیام صوتی زندانی سیاسی دراعتصاب غذا سهیل عربی کلیپ

پیروزی از آن ما خواهد بود، پیام سهیل عربی زندانی سیاسی ۲۲ بهمن

سهیل عربی زندانی سیاسی که در زندان اوین محبوس بود در اعتراض به انتقال غیر قانونی و وحشیانه زندانیان سیاسی آتنا دائمی و گلرخ ایرایی از زندان اوین به زندان قرچک ورامین، از روز جمعه ۶ بهمن ماه دست به اعتصاب غذا زد. اما مقامات جمهوری اسلامی و مسئولین زندان در یک عمل شنیع و غیر انسانی خود او را هم به زندان بزرگ تهران یعنی زندان عادی منتقل کردند. در همین حال و درپاسخ به درخواستهای متعدد برای شکستن اعتصاب، سهیل پیام صوتی حاضر را با صدای خودش از زندان خطاب به مردم ایران و دوستانش منتشر کرده است:

«  خطاب به دوستان ،فعالان سیاسی ، مدنی و حقوق بشر و خانواده های محترم شهدای های جنبش که مرا مورد لطف خود قرار دادند و درخواست شکستن اعتصاب غذایم را داده اند .

یاران شکستن اعتصاب غذا یعنی تسلیم شدن در برابر آنان، که گلرخ و آرش مان را به زنجیر کشیدند. و تسلیم شدن یعنی تحمل مجازاتی که یک روز حتی از حق ما نبود. بیش از ۱۷۰۰ روز از بهترین روزهای جوانیم را در مخوف ترین زندان های خامنه ای محبوس بوده ام. هنوز بلاتکلیفم.

➖ نگذارید هر بلایی که می‌خواهند سرمان بیاورند. به شما عزیزان هم التماس می کنم یا سکوت کنید، یا اگر به واقع نگران ما هستید، صدای فریادتان را هر لحظه بلندتر از لحظه پیش سازید. با پشتکار و پیگیری، پیروزی از آن ما خواهد بود. به قطره ای از دریای آزادی و برابری خواهیم رسید.»

سهیل عربی ۲۲ بهمن

 

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment