ایران کارگر > اخبار > اخبار کارگری > ۶ کارگر شهرداری آزادشهر، اخراج از کار در آستانه سال نو

۶ کارگر شهرداری آزادشهر، اخراج از کار در آستانه سال نو

اخراج کارگران شهرداری
ایران – کارگری

۶ کارگر شهرداری آزادشهر، اخراج از کار در آستانه سال نو

در روز شنبه پنجم اسفند ماه،۶ کارگر شرکت فضای سبز تمیشه، که با شهرداری آزادشهر همکاری دارد، از کار اخراج شدند.

شهردار آزادشهر شهرام سعیدی، در رابطه با اخراج این کارگران اعلام کرد: این کارگران، برای تنبیه، بطور موقت از کار معلق شده اند و بزودی به سر کار بر می‌گردند.

مدیر شرکت تمیشه، پارسایی نیز در همدستی با شهردار در همین رابطه گفت: این کارگران کم کاری می‌کردند و چند بار هم به آنها تذکر داده بودیم و خودشان باعث شدند همکاری را با آنها ادامه ندهیم. شهرداری نیز بلافاصله ۶ نفر دیگر را برای جایگزینی این کارگران معرفی کرد و ما با آنها قرار داد بسته‌ایم.

پارسایی مدیر شرکت تمیشه در خصوص بازگشت مجدد این کارگران به کار، بیان کرد: شهردار برای بازگشت این کارگران به کار، با بنده تماس گرفته است، اما تعداد نیروهای ما در قرارداد ۲۷ نفر پیش بینی شده است. این در حالی است که در حال حاضر ما ۲۸ نفر مشغول به کار داریم و افزودن این ۶ نفر هزینه های بیشتری را بر شرکت ما تحمیل می کند.

مدیر شرکت تمیشه اضافه کرد: اگر شهرداری قرارداد ما را ۲۵ درصد افزایش دهد، حتما این کارگران را دوباره به کار خواهیم گرفت.

سوال اینجاست که حال باید دید، اگر عدم ادامه همکاری با این کارگران بخاطر تنبیه آنها بوده است و قرار بوده که بعد از چند روز به سر کار برگردند، چرا بلافاصله و کمتر از چند ساعت افرادی را برای جایگزینی آنها معرفی کرده اند!

چرا این کارگران درست، در نزدیکی عید از کار بیکار شده اند!؟ آیا عدم مدیریت باعث این اتفاق شده است و یا مطلب دیگری پشت پرده ی این ماجرا وجود دارد!؟

حال باید دید، آیا شهرداری با ۲۵ درصد افزایش قرارداد موافقیت می کند و این کارگران به سر کار بازخواهند گشت؟!

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment