ایران کارگر > اخبار > اخبار اجتماعی > تهران : تار و مار شدن یگان ویژه در درگیری شدید با دراویش گنابادی یکشنبه۱۵بهمن‌ مجموعه کلیپ

تهران : تار و مار شدن یگان ویژه در درگیری شدید با دراویش گنابادی یکشنبه۱۵بهمن‌ مجموعه کلیپ

ایران ـ اجتماعی

تهران : تار و مار شدن یگان ویژه در درگیری شدید با دراویش گنابادی یکشنبه ۱۵ بهمن مجموعه کلیپ

مجموعه کلیپهای درگیری شدید دراویش با نیروهای انتظامی 


‌شنبه شب ۱۴ بهمن‌ماه ۹۶  نیروهای امنیتی اقدام به محاصره خانه دکتر نورعلی تابنده قطب دراویش گنابادی در خیابان گلستان هفتم نمودند.

متقابلأ دراویش از مناطق مختلف تهران به سمت این محل شتافتند و در مقابل نیروهای یگان ویژه صف کشیدند.

ساعاتی بعد با هجوم وحشیانه نیروهای امنیتی و نیروهای یگان ویژه، احتمالأ برای ورود به خانه دکتر نورعلی و بازداشت او،  دراویش حاضر در صحنه به دفاع برخاستند و نیروهای یگان ویژه را در صحنه تار و مار کردند. همه موتورهای آنها را گرفتند و موتورها را درب و داغان کردند.

بعد از تظاهرات سراسری دیماه، با تصویب شورای امنیت ملی نظام بریاست روحانی و دستورالعمل مستقیم رهبر، تمام دستگاه قضایی و نیروهای امنیتی بجای حل مشکلات عاجل معیشتی مردم،  برای حمله و هجوم و دستگیری چهره‌های مدنی و شاخص بسیج شده اند.

در روزهای اخیر بر اساس همین فرمان رهبر و مصوبه شورای امنیت ملی، برای نشان دادن قدرت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی موج حمله و هجوم به خانه فعالین مدنی در سراسر ایران شروع شد و  تعداد زیادی از فعالین مدنی در شهرهای مختلف بازداشت شده‌اند. همچنین با تأیید بالاترین مقامات جمهوری اسلامی و برای ایجاد رعب و وحشت در میان جوانان، تعدادی از بازداشت شدگان در زندانها بطرز فجیعی به قتل رسیدند.

محاصره شنبه شب خانه دکتر نورعلی تابنده قطب دراویش گنابادی نیز در همین راستا و با تأیید بالاترین مقامات نظام و بعنوان مانور قدرت و اقتدار نظام در پایتخت صورت گرفت.

از صبح امروز یکشنبه ۱۵ بهمن با حمله نیروهای امنیتی، درگیری در اطراف خانه دکتر نورعلی تابنده شروع شد که تا این لحظه به تار و مار شدن کامل نیروهای امنیتی و فرار تعدادی از آنها  انجامیده‌است.

جو منتطقه کماکان ملتهب است و دراویش برای هجوم احتمالی بعدی سپاه و نیروهای امنیتی در صحنه حاضر هستند.

دراویش از مناطق مختلف به سمت محل درگیری در حرکت هستند تا بتوانند در مقابل حمله و هجوم احتمالی بعدی به دفاع برخیزند

براساس آخرین خبرها با ترک منطقه توسط نیروهای مهاجم امنیتی درحال حاضر آرامش به منطقه بازگشته است و تردد به‌‌آرامی صورت می‌گیرد.

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment