ایران کارگر > اخبار > اخبار اجتماعی > آقا از تهران آمده داره سلفی میگیره خجالت هم نمی‌کشه! بچه‌ام را برای نجات از سرما داخل گونی گذاشتم+ کلیپ و عکس

آقا از تهران آمده داره سلفی میگیره خجالت هم نمی‌کشه! بچه‌ام را برای نجات از سرما داخل گونی گذاشتم+ کلیپ و عکس

زلزله کمک های مردمی
ایران -اجتماعی ـ زلزله

 کمک های مردمی رسید، یک چادر دولتی هم نرسید؛ بچه‌ام را برای نجات از سرما داخل گونی گذاشتم

کلیپ حاضر بیانگر وضعیت اسفبار کمک رسانی به ازگله مرکز زلزله اخیر است. مردم چقدر دردناک نقل می‌کنند که هیچ کمک دولتی در کار نبوده است و بچه‌هایشان را برای اینکه از سرما یخ نزنند شب در گونی گذاشته درب آنرا بسته اند.

همچنین خبرگزاری تسنیم روز دو‌شنبه ۲۲ آبان‌ماه ۹۶ به‌ نقل از استاندار کرمانشاه نوشت: کمبود آمبولانس، مهم‌ترین مشکل امدادرسانی به مجروحان زلزله غرب کشور است.

زلزله  این در حالیست که خبرگزاری مهر درست ۱۵روز پیش از زلـزله غرب کشور یعنی یک‌شنبه ۷آبان به‌نقل از رئیس اورژانس از استقرار ۸۰۰ آمبولانس در مسیر اعزام نیروهای بسیج و سپاه در میان زائرین اربعین به عراق خبر داده بود.
این موضوع بار دیگر اثبات می‌کند برای دولت و مقامات تنها موضوعی که ذره‌یی اهمیت ندارد جان مردم محروم و بی‌پناه ایران و در فاجعه زلـزله اخیر نیز بی اهمیت تر از همه چیز کمک به قربانیان و بیرون کشیدن جانهایی است که زیر آوار مانده اند. ؛ به‌طوریکه اگر تنها بخشی از این ۸۰۰آمبولانس در زلزله یک‌شنبه شب ۲۱آبان مورد استفاده قرار گرفته بود آمار جان‌باختگان زلزله به مراتب کمتر می‌شد چرا که بنا بر آخرین آمار رسمی دولت بیش از نیمی از قربانیان به‌علت تأخیر در رسیدن به مراکز درمانی در بیمارستانها جان خود را از دست دادند.

در همین روحانی که با تأخیر ۴۸ ساعته وارد سرپل ذهاب شد بدلیل دروغگویی در مورد حضور نیروهای سپاه و ارتش در کنار مردم و برای کمک به مردم از طرف جمعیت هو شد.

دروغگویی دردناک  در ارسال کمک‌های دروغین به زلزله زدگان بی‌پناه میهنمانزلزله

در همین رابطه مقامات بانک شهر متعلق به سپاه هم بدروغ ادعا کردند که چندین تریلر تجهیزات و امکانات به مناطق زلزله زده ارسال کرده اند. آنها عکسی از چندین تریلر که با آرم و لوگوی بانک شهر تزیین شده بود منتشر کردند. اما ساعتی بعد با انتشار عکس واقعی توسط خبرنگاران آزاد، نشان داده شد که این تریلرها متعلق به بانک شهر نبوده و تصاویر بانک شهر با صنعت فتوشاپ تهیه شده است و هیچ کمکی از بانک شهر به این مناطق ارسال نشده است. تصویر اصلی و تصویر فتوشاپی را مشاهده می‌کنید.

در کلیپ بالای صفحه نیز همانطور که مشاهده می کنید هموطنان زلزله زده در روستای ازگله تآکید می‌کنند که ۴ وزیر به ازگله آمده اما هرکدام یک چادر هم با خود نیاورده اند و فقط آمده‌اند عکسهای سلفی تهیه کنند تا بگویند که به مناطق زلزله زده و به کمک مردم شتافته اند.

 

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment