ایران کارگر > اخبار > اخبار اجتماعی > افشاگری تکاندهنده: ارسال کمکهای مردمی به اسم طلبه‌ها و سپاه در قصرشیرین ؛ کلیپ

افشاگری تکاندهنده: ارسال کمکهای مردمی به اسم طلبه‌ها و سپاه در قصرشیرین ؛ کلیپ

ایران – اجتماعی – زلزله

افشاگری تکاندهنده: ارسال کمکهای مردمی به اسم طلبه‌ها و سپاه در قصرشیرین ؛ کلیپ

در این کلیپ افشاگر و تکاندهنده جمع آوری کمکهای مردمی در قصرشیرین و ارسال اونها به اسم طلبه ها و سپاه پاسداران برای جا کردن طلبه ها و سپاه در دل مردم زلزله زده را مشاهده می کنیم.

در حالی که مسئولان دولتی می‌گویند امدادرسانی در مناطق زلزله‌زده غرب ایران با شدت و قوت در حال انجام است. اما نمایندگان مجلس از نارضایتی مردم خبر می‌دهند. یک نماینده مجلس نیز آمار کشته‌شدگان را دوبرابر آمار رسمی عنوان کرده است.

علیرغم اینکه چند روز از وقوع زلزله ۷،۳ ریشتری در استان کرمانشاه می گذرد و با وجود تاکید دولت بر “ادامه عملیات امدادرسانی با قوت، اما کمک‌رسانی به افراد زلزله‌زده، با نارضایتی مردم روبرو شده است.

نماینده کرمانشاه در مجلس احمد صفری، روز چهارشنبه ۲۴ آبان در مصاحبه‌ خود گفت به برخی روستاها “هیچ کمکی نرسیده‌است”. او همچنین گفته: « اینجا قیامت است و ریشه اساسی مشکلات هم نبود مدیریت بحران است. »
نماینده کرمانشاه همچنین از نحوه پوشش خبری صداوسیما انتقاد کرده و گفته است: « صدا وسیما به گونه‌ای پوشش می‌دهد که انگار همه چیز برقرار است، رسانه ملی با پوشش خبری ناکارمدش در حق کرمانشاه ظلم و خیانت کرد. »

او که چهارشنبه از مناطق زلزله‌زده بازدید کرده است می گوید: « شاید فقط۱۰ درصد روستاها چادر گرفته باشند. روستاهایی وجود دارند که ۹۰ درصدشان از میان رفته است، وضع خیلی نامناسب است. »

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment