ایران کارگر > اخبار > اخبار اقتصادی > کلاه گشاد شرکت سایپا بر سر مردم با ترفند ۱۵۰هزار میلیارد تومانی!

کلاه گشاد شرکت سایپا بر سر مردم با ترفند ۱۵۰هزار میلیارد تومانی!

شرکت سایپا
ایران ـ اقتصادی

کلاه گشاد شرکت سایپا بر سر مردم با ترفند ۱۵۰هزار میلیارد تومانی!

شرکت سایپا با ترفندی بدیع، کلاه گشادی بر سر مردم گذاشت و ۱۵۰ هزار میلیارد تومان از سرمایه شش میلیون ایرانی را یک‌جا به حساب خود واریز کرد. روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: چند روز پیش در یک دقیقه زمان!، ۶ میلیون نفر پول بحساب شرکت سایپا منتقل کردند. هر نفر ۲۵ میلیون تومان، یعنی ۱۵۰ هزار میلیارد تومان.

اگر ارزش فعلی بازار آزاد دلار را اعمال کنیم میشود به عبارتی ( ۱۳ ) میلیاردلار. و اگر ارزش فعلی دلار در بازار مبادله‌ای را اعمال کنیم مى شود ( ۱۹ ) میلیارد دلار و اگرقیمت دلار دولتی حساب کنیم می‌شود ( ۳۵ ) میلیارد دلار.

اگر ملت بخواهند در یک سرمایه‌گذاری بسیار سودآور سهیم باشند، با همین مبلغ پول می‌توانستند یکی از شرکتهای بنـــز، BMW، لامبورگینی، شورولت، فورد، GMC، تویوتا، KIA و فیات را بطور کامل خریداری و بصورت سینه‌‌خیز به ایران احضار کنند..! که ضمن اشتغالزائی کل بیکاران جوان متخصص و تحصیل کرده ایران، و ضمن کسب سود کلان، رونق کامل می‌شد و دغدغه حداقل دستمزد را هم نمی‌داشتیم…

اما شرکت سایپا از فرصت استفاده کرده و این مبلغ پول را برای سود‌آوری خود از جیب ملت استخراج و به جیب شرکت خود سرازیر کردند تا مردم اینچنین تابوت خود را پیش خرید کرده باشند..! این در شرایطی است که وضعیت خراب اقتصادی کشور به اندازه کافی حساب‌های مالی مردم را شلاق‌کش کرده است و مردم دیگر چیزی در بساط خود ندارند.

شاید مردم از این موضوع غافل بودند که سایپا با همین پول میتواند ۱۵ بار شرکتش را شخم بزند و از نو بسازد. تولید نه ( ۹ ) سال شرکت پیش‌فروش شد و زمان تحویل هم به نرخ روز محاسبه قیمت انجام می‌شود..!
کلاه از این گشادتر..!

 به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment