کلاهبرداری دولتی در لاپوشانی تورم و شکست اقتصاد کشور با افزایش فریبکارانه قیمتها - کلیپ - ایران کارگر
ایران کارگر > اخبار > اخبار اجتماعی > کلاهبرداری دولتی در لاپوشانی تورم و شکست اقتصاد کشور با افزایش فریبکارانه قیمتها – کلیپ

کلاهبرداری دولتی در لاپوشانی تورم و شکست اقتصاد کشور با افزایش فریبکارانه قیمتها – کلیپ

ایران – اجتماعی

کلاهبرداری دولتی در لاپوشانی تورم و شکست اقتصاد کشور با افزایش فریبکارانه قیمتها – کلیپ

آن روی سکه چپاول اموال و اختلاسهای نجومی ارگانهای دولتی و باندها و آقازاده ها و مدیران چیزی نیست جز کلاهبرداری دولتی و افزایش فریبکارانه قیمتهای مواد  غذایی به شکلی تدریجی و با ترفندها و حقه های مختلف که در این کلیپ قیمت و وزن بسته های تخمه آفتاب گردان طی سه ماه مختلف را مشاهده می کنید  که به شکل تدریجی و همزمان با کاهش وزن آن زیاد شده . . .

کلاهبرداری دولتی
سه بسته تخمه آفتاب گردان مربوط به سه ماه متوالی که قیمت آنها افزایش پیدا کرده و وزن آنها کاهش!

کلیپ فوق را در کنار اختلاس‌های نجومی هزاران میلیارد تومانی و دزدی‌های دهها میلیارد دلاری سپاه از نفت و قاچاق کالا و مواد مخدر و کلاهبرداری حکومتی از طریق مؤسسه‌های پولی مانند کاسپین که پوششی برای چپاول مستقیم پول مردم است قرار دهید و  به آنها اضافه کنید ثروت آقازاده‌ها و هزینه‌های دهها میلیارد دلاری جنگ و کشتار در سوریه برای سرپانگهداشتن بشار اسد دیکتاتور سوریه و حوثی‌های یمن و شبه نظامیان حزب‌الله لبنان و حشدالشعبی در عراق و طالبان در افغانستان و کشورهای دیگر در خاورمیانه و افریقا را و سپس به راحتی می توانید علت این گرانی و تورم و شکست اقتصادی را دریابید.

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment