ایران کارگر > اخبار > اخبار کارگری > کشته و زخمی شدن ۴ کارگر در ۲ حادثه جداگانه در شهرهای اسکو و کلات نادر

کشته و زخمی شدن ۴ کارگر در ۲ حادثه جداگانه در شهرهای اسکو و کلات نادر

خبر کارگر
ایران – کارگری 

کشته و زخمی شدن ۴ کارگر در ۲ حادثه جداگانه در شهرهای اسکو و کلات نادر

روز پنجشنبه ۹  فروردین ماه، در دو حادثه جداگانه، چهار کارگر در شهرهای اسکو و کلات نادر کشته و مجروح شدند.

صبح روز پنجشنبه ۹  فروردین ماه، حادثه اول در شهرستان اسکو  در استان آذربایجان شرقی اتفاق افتاد، به این ترتیب که دو کارگر ساختمانی بر اثر ریزش بالکن طبقه فوقانی  یک ساختمان در حال ساخت بر روی سرشان به شدت مجروح شدند، که متاسفانه یکی از کارگران که ۳۶ سال سن داشت، بر اثر شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد.

عصر روز پنجشنبه ۹  فروردین ماه، در حادثه دیگری، دو کارگر چاه‌کن حین حفر چاهی در کلات نادر از توابع استان خراسان رضوی بر اثر ریزش دیواره چاه محبوس شدند که یکی از آنها جان خود را از دست داد.
مسئول روابط عمومی هلال احمر کلات نادر حامد پیروی، با اشاره به حادثه ریزش چاهی واقع درکلات نادر که عصر روز پنجشنبه اتفاق افتاد گفت: روز گذشته این حادثه به  گروه‌های امداد و نجات گزارش شد که بلافاصله نیروهای امدادی در محل حضور یافتند.

او در ادامه با بیان اینکه این دو مقنی محبوس‌شده، مشغول حفاری چاه بودند که دچار حادثه شدند، افزود: عملیات آوار برداری، امداد و نجات با همکاری نیروی انتظامی، آتش‌نشانی و اورژانس صورت گرفت که متأسفانه مشاهده شد یک مقنی جان خود را از دست داده است و مقنی دیگر پس از رهاسازی و اقدام‌های اولیه به بیمارستان منتقل شد.

سیخ نانوایی، کارگر رشتی را راهی بیمارستان کردحادثه کارگری

روز پنجشنبه ۹  فروردین، فرو رفتن سیخ نانوایی در سر کارگر ۳۶ ساله در یک نانوایی در کلانشهر رشت، او را راهی بیمارستان کرد.

عملیات ایمن‌سازی و جداسازی در محل حادثه انجام شد، اما کارگر مصدوم که از ناحیه سر دچار آسیب شده بود، برای ادامه مداوا به مراکز درمانی رشت اعزام شد.
گفته می‌شود که این حادثه ظهر روز گذشته و در زمان طبخ نان روزانه رخ داد.

 

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment