ایران کارگر > اخبار > اخبار کارگری > کشته و زخمی شدن ۱۳ کارگر در مازندران و کرمان در حوادث کارگری

کشته و زخمی شدن ۱۳ کارگر در مازندران و کرمان در حوادث کارگری

حادثه کارگری
ایران – حادثه کارگری

کشته و زخمی شدن ۱۳ کارگر در مازندران و کرمان در حوادث کارگری

بنا به اظهار سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی اورژانس مازندران، واژگون شدن نیسان حامل کارگران باغ پرتقال در جاده ساری به نکا در منطقه بادله، منجر به مصدومیت ۱۲ نفر از جمله دو کودک ۴ و ۵ ساله شد.

همچنین عسکری مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی کرمان از کشته شدن کارگری جوان بر اثر گودبرداری غیر اصولی دیواری در خیابان طالقانی شهر کرمان خبر داد.

حادثه کارگری

وی با اشاره به گرفتار شدن یک کارگر در زیر آوار گفت: با وجود تلاش‌های انجام شده متاسفانه در این حادثه ، یک کارگر جوان تبعه افغانستان جان خود را از دست داد. عسکری رعایت نکردن مسائل و نکات ایمنی مربوط به گودبرداری را علت ریزش دیوار در این حادثه دانست.
در خبری دیگر آمده است، روابط عمومی پزشکی قانونی استان کهگیلویه و بویراحمد از افزایش ۸/۱۲درصدی مصدومین ناشی از حوادث کار طی هفت ماه اول سالجاری در این استان خبر داد.

مسمومیت ۲۱ کارگر در یک کارگاه تولیدی تبریز

حادثه کارگری

سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی از مسمومیت ۲۱ کارگر یک شرکت تولیدی مانتو در تبریز خبر داد.

تبریز- مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی آذربایجان شرقی گفت: بعداظهر یکشنبه ۵آذرماه۹۶، نشت گاز مونوکسید کربن در یک شرکت تولیدی مانتو در حوالی وادی رحمت تبریز ، موجب مسمومیت ۲۱ نفر از کارگران این شرکت شد. این کارگاه ۳۰ کارگر داشت.

وی گفت: ۱۳ نفر از مصدومان را خانم ها و بقیه را آقایان تشکیل می دادند که به بیمارستان های امام رضا و سینای تبریز منتقل شدند.
مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی آذربایجان شرقی یادآورر شد: علت وقوع این حادثه، نشت گاز از لوله بخاری صنعتی بوده است.
مسمومیت با گاز مونواکسید کربن علایمی شبیه به سرماخوردگی دارد و فرد را دچار آب ریزش بینی، سردرد و سوزش چشم می کند.

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment