ایران کارگر > اخبار > اخبار اجتماعی > جان باختن دو کودک در حادثه سقوط تخته سنگ بزرگ روی دو خانه در حاشیه شهر اهواز+ آلبوم عکس و فیلم

جان باختن دو کودک در حادثه سقوط تخته سنگ بزرگ روی دو خانه در حاشیه شهر اهواز+ آلبوم عکس و فیلم

جان باختن کودک اهواز کشتته

ایران – اجتماعی

جان باختن دو کودک در حادثه سقوط تخته سنگ بزرگ روی دو خانه در حاشیه شهر اهوازهمراه با فیلم و آلبوم عکس

دو کودک در حادثه ریزش کوه در منبع آب جان خود را از دست دادند. این حادثه سبب تخریب دو واحد مسکونی شد.
مدیرکل مدیریت بحران خوزستان : سقوط یک صخره بر روی منازل مسکونی در منطقه حاشیه نشین منبع آب اهواز در صبح یکشنبه موجب مرگ دلخراش ۲ نفر و مصدوم شدن چهار نفر دیگر شد.
در این حادثه که حدود ساعت ۶:۴۵ دقیقه روز یکشنبه رخ داد صخره ای بر روی منازل مسکونی ساخته شده در منطقه منبع آب اهواز سقوط کرد که موجب تخریب کامل ۲ واحد مسکونی و آسیب رسیدن به یک واحد دیگر شد.
جانباختگان ۲ کودک چهار و پنج ساله بودند. در این حادثه چهار نفر نیز زنده از زیر آوار خارج شدند.
مصدومان این حادثه برای مداوا به مراکز درمانی منتقل شدند.

اسامی مصدومین و جان باختگان حادثه:

۱. زهره حیدری ۲۵ ساله (مصدوم)
۲. عباس کاظمی ۳۲ ساله (مصدوم)
۳ مرضیه کاظمی ۵ ساله (مصدوم)
۴. مهرشاد مسعودیانی ۹ ساله (مصدوم)
▪️۵-شادمهر منصوریان. ۶ ساله (فوت)
▪️۶. شقایق کاظمی ۴ ساله (فوت)

اهالی منطقه منبع آب اهواز امروز پس از حادثه سقوط تخته سنگ بر دو خانه در این منطقه در اعتراض به وضعیت خود در مقابل شهرداری تجمع کردند.

مردم عقیده دارند؛ شهرداری اهواز مسبب این حادثه است و باید پیش از این، منازل مسکونی که در حاشیه کوه ساخته شده اند را جابه جا کند تا این امر منجر به فوت دو نفر نشود. آنها عقیده دارند که وقتی به شهرداری مراجعه می کردند با پاسخ های بی تفاوت شهرداری منطقه مواجه شده ایم و آنها عملا قصد نداشتند کاری برای این مشکل مردم انجام دهند.

یکی از اهالی منطقه گفت: “تاکنون چندین بار موضوع احتمال ریزش صخره را به مسئولان اعلام کرده ایم ولی هیچ رسیدگی صورت نگرفته است.از بحث جابجایی واحدهای مسکونی در معرض خطر خبری نیست.”

به گفته معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان بر اساس گزارش های ارائه شده به شورای اجتماعی کشور جمعیت حاشیه نشین در خوزستان ۷۷۰ هزار نفر است که از مشکلات بسیاری رنج می برند. بیش از ۴۰۰ هزار نفر از این جمعیت حاشیه نشین اهواز هستند.

جان باختن کودک اهواز جان باختن کودک اهواز جان باختن کودک اهواز جان باختن کودک اهواز جان باختن کودک اهواز جان باختن کودک اهواز جان باختن کودک اهواز جان باختن کودک اهواز جان باختن کودک اهواز

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment