کرج ؛ بسیج نیروهای ویژه سرکوب در خیابانهای گوهردشت در وحشت از تظاهرات ۱۶مرداد - کلیپ - ایران کارگر
ایران کارگر > اخبار > اخبار اجتماعی > کرج ؛ بسیج نیروهای ویژه سرکوب در خیابانهای گوهردشت در وحشت از تظاهرات ۱۶مرداد – کلیپ

کرج ؛ بسیج نیروهای ویژه سرکوب در خیابانهای گوهردشت در وحشت از تظاهرات ۱۶مرداد – کلیپ

ایران – اجتماعی

بسیج نیروهای ویژه سرکوب در خیابانهای گوهردشت کرج در وحشت از تظاهرات ۱۶مرداد – کلیپ

کرج سه شنبه ۱۶ مرداد، در این کلیپ که دارای سه قسمت می باشد در یک قسمت بسیج نیروهای موتور سوار به حالت آماده باش در کنار خیابان و در قسمت دیگر انبوه نفرات پیاده که علیرغم تاریکی شب هنوز به حالت آماده در کنار خیابان ایستاده اند و در ادامه هم دو خودروی زرهپوش که در نزدیکی نیروها و در کنار خیابان پارک شده است را مشاهده می کنید.

یاد  آوری می شود که در روز شنبه ۱۳مرداد ۱۳۹۷ از بعداز ظهر جمعیت جوانان و مردم معترض در کرج در  فلکه اول گوهردشت و مناطق دیگر بتدریج تجمع کرده و سپس تظاهرات و راهپیمایی خود  را باشعار های مختلف از جمله مرگ بر دیکتاتور و توپ تانک فشفشه آخوند  باید گم بشه شروع کردند.

نیروهای امنیتی و یگان‌های ضد شورش با حمله به صفوف مردم و ضرب و جرح جوانان و بازداشت تعدادی از تظاهرکنندگان تلاش کردند حرکت عظیم مردم را متوقف کنند. متقابلأ مردم به دفاع پرداخته و درگیری نیروهای امنیتی با مردم ادامه یافت.

و همین موضوع باعث شده که در ترس از تظاهرات مجدد جوانان و برای ایجاد رعب و وحشت و جلوگیری از شکل گیری تظاهرات نیروهای ویژه به این شکل و بصورت آماده در کنار خیابان به حالت آماده باش باشند.

کرج آماده باش نیروی ویژه
کرج بسیج نیروهای ویژه سرکوب در خیابانها سه شنبه شب ۱۶ مردادماه

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment