کارمندان صندوق بیمه کشاورزی در تجمع اعتراضی مقابل مجمع تشخیص مصلحت - ایران کارگر
ایران کارگر > اخبار > اخبار اجتماعی > کارمندان صندوق بیمه کشاورزی در تجمع اعتراضی مقابل مجمع تشخیص مصلحت

کارمندان صندوق بیمه کشاورزی در تجمع اعتراضی مقابل مجمع تشخیص مصلحت

کارمندان صندوق بیمه کشاورزی
ایران – اجتماعی

کارمندان صندوق بیمه کشاورزی در تجمع اعتراضی مقابل مجمع تشخیص مصلحت

صبح روز شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷ ، کارمندان صندوق بیمه کشاورزی در اعتراض به عدم تصویب طرح جذب، مقابل ساختمان مجمع تشخیص مصلحت تجمع اعتراضی برگزارکردند.

براساس گزارشات رسیده، صبح روز شنبه ۳۰ تیرماه ۱۳۹۷، شماری از کارمندان صندوق بیمه کشاورزی از سراسر کشور به تهران آمدند و مقابل مجمع تشخیص مصلحت نظام تجمع اعتراضی برگزار کردند.

این تجمع‌کنندگان گفتند: ایراداتی که مجمع تشخیص مصلحت نظام به طرح جذبِ مصوب مجلس گرفته، بدون رایزنی و مشورت با ما بوده و درخواست داریم فرصتی به ما بدهند تا از طرح دفاع کنیم.

کارمندان تجمع کننده خواستار تصویب هرچه سریع‌تر طرح جذب هستند و می‌گویند: امیدواریم بحث ایرادات مطرح به زودی به نتیجه برسد و بعد از سال‌ها بلاتکلیفی، بتوانیم نفسی از سر آسودگی بکشیم.

طرح جذب کارمندان صندوق بیمه کشاورزی پس از تصویب در مجلس به شورای نگهبان ارسال شد که پس از آن مجمع تشخیص مصلحت نظام چند ایراد به این طرح وارد کرد. قرار است در هفته جاری طرح مزبور بار دیگر در مجلس مطرح و ایرادات آن رفع شود.

تجمع  کنندگان می‌گویند: تا زمان احقاق حق و برآورده شدن مطالبه اصلی‌مان که همان جذب در بدنه دولت است، از همه کانال‌ها پیگیری‌ها را ادامه خواهیم داد.

شرکت‌کنندگان در تجمع، نگرانی خود را از زمزمه‌هایی که مبنی بر ایجاد شرکت‌های خصوصی در سراسر کشور برای جذب کارمندان شنیده می‌شود، ابراز کرده و گفتند: در طرح جذب، تصریح شده که ما باید جذب بدنه دولت شویم و از مسئولان می‌خواهیم ما را به اجبار به دامان شرکت‌های خصوصی نیندازند.

یادآوری می‌شود که کارمندان صندوق بیمه کشاورزی از سال گذشته برای پیگیری مطالبات خود بارها اقدام به برپایی این تجمعات کرده اند، آنها قبل از این، جلوی دفتر صندوق بیمه و همچنین جلوی مجلس دست به تجمع زده بودند.

آنها گفتند: تا زمان احقاق حق و برآورده شدن مطالبه اصلی‌مان که همان جذب در بدنه دولت است، از همه کانال‌ها پیگیری‌ها را ادامه خواهیم داد.

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment