ایران کارگر > اخبار > اخبار کارگری > پیام کارگران زحمت‌کش و زنان مبارز سرزمین شکر در قبال بازگرداندن مدیران نالایق

پیام کارگران زحمت‌کش و زنان مبارز سرزمین شکر در قبال بازگرداندن مدیران نالایق

پیام کارگران هفت‌تپه
ایران – کارگری

پیام کارگران زحمت‌کش و زنان مبارز سرزمین شکر در قبال بازگرداندن مدیران نالایق 

هر گونه تغییر مدیریتی دمدمی مزاج این آقایان [پاسخ آنها] را با مبارزه و اعتصاب سرکوب نمایید.

با توجه به اتفاقات اخیر و جابه جایی های صورت گرفته در کشت و صنعت نیشکر نیشکر هفت‌تپه، و قرار گرفتن شخص کاظمی به عنوان قائم مقام این شرکت که از محبوبیت زیادی در بین کارگران برخوردار بود. و کنار گذاشتن مهره های فاسد و نالایق گذشته توسط ایشان، چندی پیش باخبر شدیم که به خاطر دروغ گویی‌های شخص اسد بیگی و رستمی یکی دیگر از اعضای هیئت مدیره و وعده نکردن به قول و قرارهایی که با شخص کاظمی و کارگران داشتند، آقای کاظمی از سمت خود استعفا داده و عطای شرکت را به لقایش بخشید.

به دنبال این اتفاقات، صبح امروز ( چهارشنبه ۲ اسفند ) با خبر شده ایم که در جلسه ای که شخص رستمی در شرکت ترتیب داده است قرار بر این شده که تمام مدیران نالایق و بی کفایت گذشته همچون، اقبالی، مومن غریب، کریم پور، و تمام دست نشانده های خود را به شرکت برگردانده و باز هم شرکت را به ورطه نابودی بکشانند.

ما کارگران و زنان مبارز سرزمین شکر با خود عهد می‌بندیم که در صورت چنین کاری و برگرداندن شرکت به دست مهره های جاسوس، دزد، کم سواد و بی کفایت گذشته و دادن افسار این شرکت از هم گسیخته به دست این مدیران بار دیگر اعتصابات وسیعی در سطح منطقه صورت داده و اینبار نه رفتن این مدیران که رفتن شخص اسدبیگی و رستمی، خواسته های ما خواهد بود. و نتیجه و عواقب این اعتصابات به عهده شخص اسدبیگی و رستمی خواهد بود.

پس ضمن تذکر وسیع به کارگران عزیز، کوشا و هدفمند سرزمین شکر از آنها میخواهیم به هوش باشید و  هر گونه تغییر مدیریتی دمدمی مزاج این آقایان [پاسخ آنها] را با مبارزه و اعتصاب سرکوب نمایید.

کارگران و زنان مبارز سرزمین شکر

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment