ایران کارگر > اخبار > اخبار اجتماعی > پیام ویدئویی لقمان و زانیار مرادی زندانیان سیاسی⁩ ساعاتی قبل از اجرای احتمالی حکم ظالمانه اعدام

پیام ویدئویی لقمان و زانیار مرادی زندانیان سیاسی⁩ ساعاتی قبل از اجرای احتمالی حکم ظالمانه اعدام

ایران – اجتماعی

پیام ویدئویی لقمان و زانیار مرادی زندانیان سیاسی⁩ ساعاتی قبل از اجرای احتمالی حکم اعدام

پیام ویدئویی زانیار مرادی و ⁧لقمان مرادی ⁩زندانیان سیاسی  محکوم به ⁧اعدام ⁩ که از سالها درد و رنج زندان میگویند و تقاضای دادگاه عادلانه که هیچگاه تشکیل نشد

احتمال اعدام قریب الوقوع زندانیان سیاسی زانیار مرادی ، لقمان مرادی و رامین حسین پناهی در روزهای پیش رو وجود دارد. در تماس‌های جداگانه از خانواده زانیار و لقمان خواسته شد که برای ملاقات در روز جمعه به زندان رجایی شهر کرج بروند. این دو زندانی روز چهارشنبه به سلول‌های انفرادی منتقل شده بودند.

خانواده رامین حسین پناهی هم اعلام کردند که به آنها گفته شده امروز جمعه ۱۶شهریور برای آخرین ملاقات به زندان رجایی شهر مراجعه کنند؛ احتمال می‌رود که حکم اعدام این ۳ تن روز شنبه اجرا گردد.
از زندان رجایی‌شهر با مادر لقمان مرادی و برادر زانیار مرادی تماس گرفته و از آنها خواسته‌اند برای ملاقات با زانیار مرادی و لقمان مرادی روز جمعه به زندان رجایی‌شهر مراجعه کنند.

این در حالی است که روزهای ملاقات زندانیان سیاسی رجایی‌شهر چهارشنبه‌هاست و از سوی دیگر، زانیار و لقمان بعدازظهر روز چهارشنبه ۱۴ شهریورماه به بهانه ملاقات با مدیریت، به صورت جداگانه به بیرون از بند فراخوانده شده‌اند و سپس به بند سپاه منتقل شده‌اند.
اخیرا روزانه تعدادی زندانی اعدام میشوند. تمامی تلفن‌های زندان قطع است و نگرانی جدی هست که تعدادی از زندانیان بی نام و نشان هم کشته شوند.

پیام ویدئویی لقمان و ⁧زانیار مرادی⁩ زندانیان سیاسی⁩ ساعاتی قبل از اجرای احتمالی حکم اعدام

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment