ایران کارگر > اخبار > اخبار اجتماعی > «ما بابامون رو می‌خوایم»،پیام استمداد معصومانه کودکان حمیدرضا امینی زندانی در اعتصاب غذای خشک، کلیپ

«ما بابامون رو می‌خوایم»،پیام استمداد معصومانه کودکان حمیدرضا امینی زندانی در اعتصاب غذای خشک، کلیپ

ایران – اجتماعی

«ما بابامون رو می‌خوایم»،پیام استمداد  معصومانه کودکان حمیدرضا امینی زندانی در اعتصاب غذای خشک، کلیپ

زندانی سیاسی حمیدرضا امینی روز ۱۱ آذر ماه با هجوم مامورین امنیتی، که متشکل از تعدادی موتور سوار و ماشینهای شخصی بودند در حوالی ظهر در منزل شخصی دستگیر شد.
این مامورین ۶ مرد و زن وابسته به سپاه پاسداران بودند که کلیه وسایل شخصی شامل تبلت گوشی موبایل فلش را در این حمله با خود بردند، همراه ماموران یک مامور زن هم بود که احتمالا برای کنترل خانم امینی آورده شده بود.

حمله و هجوم به منزل شخصی آقای امینی حوالی ظهر اتفاق افتاد. درست هنگامی که او را از خانه بیرون می‌بردند پسر بزرگش از مدرسه آمده بود و پدرش را دید که در محاصره نیروهای امنیتی به داخل ماشین شخصی ماموران هل داده می‌شود و او گریه کرد.
در این هنگام یکی از مامورین گفت چیزی نیست زود برمی‌گردد و این زود برمی‌گردد اکنون سه ماه است که طول کشیده است.

آقای حمیدرضا امینی هم اکنون در اعتصاب غذای خشک به سر میبرد و حرفش این است که وضعیت او تعیین تکلیف شود اما او را از دو روز پیش به قسمت تیپ یک زندان تهران بزرگ محلی که زندانیان شرور را نگهداری میکنند منتقل کرده‌اند.

به گفته یک منبع مطلع،‌ همسرش برای ملاقات با این زندانی به زندان تهران بزرگ مراجعه کرده بود به او ملاقات ندادند و گفته‌اند که باید از دادستانی برگه برای ملاقات بیاورد ملاقاتی که روز دوشنبه است یعنی باز هم انتظاری سخت و طاقت فرسا بین چهارشنبه تا دوشنبه برای زندانی که در اعتصاب خشک در وضعیت بسیار خطرناک قرار دارد.
گفته می‌شود در ملاقات گذشته‌ای که بین این خانواده انجام شده آقای حمیدرضا امینی بقدری ضعیف شده بود که قابل شناسایی نبوده است و به همین دلیل خانواده اش در نگرانی شدیدی به سر میبرند.

حمیدرضا امینی صاحب دو فرزند است که روزهای متوالی جلوی اوین با عکسی در دست به انتظار پدرشان نشسته بودند.
فرزند کوچک آنها پویا ۸ساله است دوم دبستان را میخواند و با مشکل آسم نفس کم می آورد. و فرزند دیگرش امید نوجوانی ۱۲ساله که اول راهنمایی را میخواند. وضعیت اقتصادی این خانواده بسیار وخیم گزارش شده است.

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment