ایران کارگر > اخبار > اخبار اجتماعی > پیام خاص از یک هموطن زلزله زده، به شخص روحانی

پیام خاص از یک هموطن زلزله زده، به شخص روحانی

پیام خاص از یک هموطن زلزله زده، به شخص روحانی
ایران – اجتماعی – زلزله

پیام خاص از یک هموطن زلزله زده، به شخص روحانی

جناب آقای حسن روحانی رییس جمهور وقت ایران زمین!

به شما رأي دادند، براي شما رأي جمع كردند، براي شما تبليغ كردند و شما امروز رئيس جمهوريد!

پس علي الحساب يقه‌ي شما را دو دستي مي چسبیم!

ديگر نه كاري به كربلا داریم ! نه اربعين! نه جنگ ، نه موشك ، نه يمن ، نه سوريه ، نه لبنان ، نه حزب الله ، نه ميانمار نه زهر مار نه هـيچ خراب شده ي ديگري!

دولت شما كمتر از يك هفته ي پيش با پرداخت چقـــــــــــــــــــدر ! در كمتر از نيم روز! مانع از حذف سرخ آبي هاي تهران شد ، شد يا نشد؟!

سوال: حذف اين دو تيم دردناك تر بود يا اين بي آبرويي؟! چرا كمك مردمي؟! چرا شماره حساب پشت شماره حساب؟! چرا جمعيت مردمي پشت جمعيت مردمي بايد اعلام آمادگي كند؟!

چرا رئيس كميته بحران دولت شما در صفحه ي رسانه ملي حاضر نمي شود و نمي گويد مردم عزيز هـيچ نيازي به حتي يك بطري كوچك آب معدني از طرف شما نيست؟!

چرا دولت شما با ضرب العجلي نيم روزه تمام كارخانه هاي آب معدني ، تهيه نان هاي صنعتي ، داروسازي ، بافت پتو و صد ها كارخانه ي مرتبط را با پول نقد ! مجاب نمي كند تمام انبارها را تخليه كنند و كانتينر پشت كانتينر به محل حادثه اعزام كنند؟!

چقدر مي شود ؟ ده ميليارد؟ بيست ميليارد ؟ پنجاه ميليارد ؟ صد ميليارد؟! به درك!!! تا كي و كجا قرار است در اين کشور از تن و بدن و مال و منال اين مردم هزينه كنيد؟ كويت بايد قول ارسال كمك هاي خود را بدهد؟!؟!

مگر شما خیلی بیشتر از این و خیلی سریعتر از در سوریه برای بشاراسد، در لبنان برای حسن‌نصرالله، در یمن برای حوثی‌ها، در عراق برای حشدالشعبی و در همه اطراف و اکناف جهان هزینه نمی‌کنید؟

پس چگونه است برای کمک رسانی به مردم زلزله زده میهن خودمان دست به دامان این و آن شده اید و باز هم از خود مردم می‌خواهید تا کمک کنند؟

نکند دادن این شماره‌حسابها هم برای جمع آوری پول است تا در فرصت بعدی برای سوریه و لبنان ارسال کنید؟

تا كجا مي خواهیم چوب حراج به آبرو و حيثيت خود و مردم بخت برگشته ي سرزمينمان بزنیم؟! !

امشب را نه فراموش مي كنيم و نه مي بخشيم! همه ايران امروز بسيج شد براي آنكه التيامي باشد بر دل زخم خورده ي هم وطنان غريب‌اش ، نه آمد براي انقلاب ، نه آمد براي لبيك ، نه آمد براي انتخاب بين عمر و زيد ، نه آمد براي تجديد ميثاق و نه آمد براي مشت زدن بر دهان آمريكا ! آن پير زني كه با عصا و به هزار زحمت و مرارت آمد تا يك باكس !! آب معدني را تقديم كند به مصيبت ديدگان آمد تا فرياد بكشد كه چه ويرانه اي شده ايران…

پ ن : ببینید مسكن بی مهریتان بر سر مردمان سرزمينم چگونه آوار شد

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

 

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment