پرداخت نشدن ۸ ماه بیمه رانندگان قراردادی اتوبوسرانی رشت و عدم رسیدگی شهرداری - ایران کارگر
ایران کارگر > اخبار > اخبار اجتماعی > پرداخت نشدن ۸ ماه بیمه رانندگان قراردادی اتوبوسرانی رشت و عدم رسیدگی شهرداری

پرداخت نشدن ۸ ماه بیمه رانندگان قراردادی اتوبوسرانی رشت و عدم رسیدگی شهرداری

بیمه رانندگان قراردادی اتوبوسرانی رشت
ایران – اجتماعی

پرداخت نشدن ۸ ماه بیمه رانندگان قراردادی اتوبوسرانی رشت و عدم رسیدگی شهرداری

براساس گزارش رسیده، شماری از رانندگان قراردادی اتوبوسرانی شرکت «مهر گستر تابناک» رشت معترض هستند که ۸ ماه بیمه رانندگان پرداخت نشده است.
از سوی دیگر رئیس حمل ونقل بار و مسافر شهرداری رشت مدعی شد: هفته آینده به این مسئله در شهرداری رسیدگی می‌شود.

جمعی از رانندگان قراردادی اتوبوسرانی شرکت «مهر گستر تابناک» رشت در گفتگو با خبرنگاران گفتند: ما رانندگان بخش خصوصی هستیم که شرکت «مهر گستر تابناک» با ما قراردادهای یک ماهه می‌بندد.
این راننده در ادامه گفت: مشکل اصلی ما رانندگان حق بیمه‌های پرداخت نشده از طرف شرکت است. ما تا به امروز حدود ۸ ماه بیمه معوقه داریم که پرداخت نشده است.

این راننده شرکت واحد خصوصی افزود: ما برای شهرداری کار می‌کنیم و هیچ مشکلی با این سازمان نداریم اما این شرکت با تاخیر در پرداخت حقوق و بیمه باعث نارضایتی رانندگان اتوبوس‌های شرکت واحد شده است.
او اضافه کرد: با اینکه مبالغ حقوق و بیمه رانندگان توسط شهرداری به حساب شرکت واریز می‌شود اما شرکت از پرداخت آن به رانندگان امتناع می‌کند. علاوه بر این سنوات به طور میانگین ۴ سال رانندگان اتوبوس پرداخت نشده است. پرداخت حق مرخصی استحقاقی رانندگان هم به تعویق افتاده است.

 رئیس حمل ونقل بار و مسافر شهرداری رشت، پیمان پارسا با تایید این خبر وعده داد که هفته‌ی آینده جلسه‌ای در رابطه با حل این مسئله در شهرداری برگزار خواهد شد. در صورتی که شهرداری یا شرکت «مهر گستر تابناک» در پرداخت معوقات رانندگان قراردادی اتوبوسرانی کوتاهی کرده باشند، ملزم به پرداخت بدهی خود خواهند شد.

بیشتر بخوانید: تجمع اعتراضی رانندگان بخش خصوصی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه مقابل ساختمان وزارت کشور

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment