ایران کارگر > اخبار > اخبار اقتصادی > پدیده عجیب دیگری در نظام جمهوری اسلامی «جعبه بتون خوابی» در مشهد با وجود بنیاد ثروتمندی به نام آستان قدس رضوی

پدیده عجیب دیگری در نظام جمهوری اسلامی «جعبه بتون خوابی» در مشهد با وجود بنیاد ثروتمندی به نام آستان قدس رضوی

betton

ایران – فقر

بنا به گزارش خبرگزاری رویتر؛ آستان قدس رضوی ثروتی معادل ۹۰میلیارد دلار دارد. همچنین ثروت بنیاد آستان قدس میلیارد میلیارد به جیب اشخاصی مثل خامنه‌ای؛ علم الهدی و رئیسی ریخته می‌شود.

حالا پس از کارتن خوابی در سراسر ایران و گورخوابی در تهران و سوراخ خوابی در تبریز و لوله خوابی در شهر ری؛ در شهر مشهد جعبه بتون خوابی بوجود آمده است که در دنیا بی‌سابقه است و تنها نشاندهنده عمق فاجعه در نظام غارتگری است که هست و نیست مردم را دزدیده است.

مشخص نیست که با دیدن عکس زندگی در این جعبه بتونی چه اسمی میتوان روی آن گذاشت، اما هر بار که با پدیده جدیدی از زندگی در نظام فقر و نکبت مواجه می‌شویم تازه می‌فهمیم که فقر و فلاکت در این حکومت چه ابعادی به‌خود گرفته است. در ایران شعار حمایت از مستضفعان گوش جهان را کر کرده است! در حالی که حاکمان ستمگر ادعای حمایت از مستضعفان را دارند؛ آستان قدس رضوی میلیاردها دلار به بانکهای خارجی واریز می‌کند و همه ثروت مردم ایران را در بانکهای خارج ایران برای خود نگهداری میکند. و مردم از فقر و بی خانمانی در کارتن؛ گورها؛ لوله‌ و جعبه‌های بتونی می خوابند!

این است ارمغان دزدانی که به نام دین بر ایران حکمرانی می کنند.

Tags:

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment