ایران کارگر > اخبار > اخبار اجتماعی > پدر آتنا دائمی : علیرغم اتفاقات و شرایط بد بند، آتنا مثل همیشه مقاوم و محکم است

پدر آتنا دائمی : علیرغم اتفاقات و شرایط بد بند، آتنا مثل همیشه مقاوم و محکم است

آتنا دائمی و گلرخ ایرایی
ایران – اجتماعی

پدر آتنا دائمی: علیرغم اتفاقات و شرایط بد بند، آتنا مثل همیشه مقاوم و محکم است

براساس گزارشات رسیده از زندان قرچک ورامین زندانیان سیاسی خانم  آتنا دائمی و خانم گلرخ ایرایی هم اکنون در بند ۳ زندان قرچک ورامین محبوس هستند.

پدر زندانی سیاسی آتنا دائمی در توییت خود نوشت؛ با وجود همه اتفاقات و شرایط بد بند، آتنا مثل همیشه مقاوم و محکم بوده است.
گزارش دیگری از درون زندان قرچک حاکی است که این دو زندانی اعلام کرده اند که در صورت ادامه شرایط موجود و بازنگرداندن آنان به زندان اوین اقدام به اعتصاب غذا خواهند کرد.

هر دو زندانی روز چهارشنبه ۴ بهمن ماه؛ پس از ضرب و شتم شدید توسط چهار مامور مرد به زندان قرچک ورامین منتقل شده اند.
انتقال آنها به دستور حاجی مرادی و پس از یک پرونده سازی و تحت تاثیر جاسوسی یکی از عناصر اصلاح طلب بند زنان و ارائه گزارش از این دو زندانی انجام شد.
نماینده دادستانی (دادیار زندان) در اوین حاجی مرادی، در پاسخ مراجعات مکرر خانواده آتنا دائمی اعلام کرد که ”فکر برگشت آتنا را نداشته باشید او را به اوین برنمی گردانم. “

باید یادآوری کنیم که پس از انتقال این دو زندانی به زندان قرچک ورامین، سهیل عربی و آرش صادقی همسر گلرخ ابراهیمی ایرایی در اعتراض به این عمل سرکوبگرانه دست به اعتصاب غذا زده اند.

زندانی سیاسی سهیل عربی نیز نوشت: در مقابل این عمل وحشیانه سکوت نکرده و تا برگرداندن آنان اقدام به اعتصاب غذای اعتراضی خواهد کرد. سهیل عربی روز ۹ بهمن ماه؛ در ششمین روز اعتصاب غذای خود می باشد.

زندانی سیاسی رجایی شهر (گوهردشت کرج) آرش صادقی همسر گلرخ ابراهیمی نیز از روز ۵ بهمن ماه اقدام به اعتصاب غذا کرده است. این اعتصاب غذا در شرایطی صورت می گیرد که وی پس از اعتصاب اعتراضی ۷۰ روزه خویش در وضعیت نامناسب جسمی در سالن فوق امنیتی ۱۰ در زندان رجایی شهر محبوس است.

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment