ایران کارگر > اخبار > اخبار اجتماعی > پاسخ دندان شکن یک هموطن به وزیر خارجه که گفت ماخودمان انتخاب کردیم جور دیگری زندگی‌کنیم کلیپ

پاسخ دندان شکن یک هموطن به وزیر خارجه که گفت ماخودمان انتخاب کردیم جور دیگری زندگی‌کنیم کلیپ

ایران –  اخبار اجتماعی

پاسخ دندان شکن یک هموطن به وزیر خارجه که ما خودمان انتخاب کردیم جور دیگری زندگی کنیم – کلیپ

محمد جواد ظریف گفته ما خودمان انتخاب کردیم که اینجور زندگی کنیم. اما این هموطن در یک پاسخ دندان شکن به آقای ظریف می‌گوید این وضع را ما انتخاب نکردیم و در این کلیپ جواب قاطع وی به اظهارات غیر مسئولانه که به مثابه نمک پاشیدن به زخم و دردهای مردم است را مشاهده می کنید.

الآن دیگر بر کسی پوشیده نیست که مسبب و عامل اصلی شرایط فعلی و اینهمه فقر و بدبختی و فروش کلیه و کودک و کارتن خوابی و زباله گردی کسی جز همین دولتمردان که دارای ثروتهای نجومی و میلیاردی هستند نیست . . .

بله در ادامه کلیپ باید گفت که آقای ظریف ما انتخاب نکرده ایم اختلاس‌های نجومی هزاران میلیارد تومانی و دزدی‌های دهها میلیارد دلاری سپاه از نفت و قاچاق کالا و مواد مخدر و کلاهبرداری حکومتی از طریق مؤسسه‌های پولی مانند کاسپین که پوششی برای چپاول مستقیم پول مردم است ما انتخاب نکرده‌ایم ثروت  دهها میلیاردی و رانت خواری های آقازاده‌ها و هزینه‌های دهها میلیارد دلاری جنگ و کشتار در سوریه برای سرپانگهداشتن بشار اسد دیکتاتور سوریه و حوثی‌های یمن و شبه نظامیان حزب‌الله لبنان و حشدالشعبی در عراق و طالبان در افغانستان و کشورهای دیگر در خاورمیانه و  آفریقا را، ما انتخاب نکرده‌ایم . . .

پاسخ دندان شکن یک هموطن به وزیر خارجه که گفت ماخودمان
پاسخ دندان شکن یک هموطن به وزیر خارجه که گفت ماخودمان انتخاب کردیم جور دیگری زندگی‌کنیم

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment