ایران کارگر > اخبار > اخبار اجتماعی > وضعیت تاسف‌بار و دردناک مردم محله چادران شهرستان کنارک از زبان زنان محروم آنجا – کلیپ

وضعیت تاسف‌بار و دردناک مردم محله چادران شهرستان کنارک از زبان زنان محروم آنجا – کلیپ

ایران – اجتماعی

وضعیت تاسف‌بار مردم و دردناک محله چادران شهرستان کنارک بعد از آتش‌سوزی اخیر از زبان زنان محروم آنجا – کلیپ

در این کلیپ وضعیت فاجعه بار و باور نکردنی زندگی مردم محروم محله چادران شهرستان کنارک را مشاهده می کنید که در کشوری زندگی میکنند که دارای ذخایر بی نظیر نفت و گاز است و دولتمردان آن دم از قدرت منطقه‌ای و فتح کشورهای دیگر می زنند ولی صحبتهای مظلومانه این زنان  و خانواده های محروم بخوبی گویای همه چپاولها و دزدیها از جیب همین مردم محروم می باشد

شهرستان بندری کنارک در حدود ۶۵۰ کیلومتری زاهدان در جنوب سیستان و بلوچستان واقع است و بیش از ۵۰ کیلومتر با شهر بندری چابهار در سواحل دریای عمان فاصله دارد.

بر اساس گزارش‌ها بیشترین جمعیت حاشیه نشین سیستان و بلوچستان در شهرهای چابهار، زاهدان، زابل، ایرانشهر و کنارک قرار دارند که زاهدان در مرکز سیستان و بلوچستان بیش از ۳۲۰ هزار نفر حاشیه نشین دارد.

شهرستان کُنارک با مساحتی بالغ بر ۱۱٬۵۶۷ کیلومتر و به مرکزیت شهر کنارک می‌باشد. کل جمعیت آن ۶۷۵۸۲ نفر است که از این تعداد ۴۲۱۳۹ نفر در روستا و ۲۵۴۴۳ نفر در شهر زندگی می‌کنند. در مورد وجه تسمیه این شهر آنچه که بر سر زبان‌ها باقی‌مانده این است که در این مکان درختان کنار زیادی یافت می‌شده که به همین علت این شهر کوچک بندری به کُنارک معروف گشت.

چادران کنارک

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment