ایران کارگر > اخبار > اخبار اجتماعی > وضعیت خطرناک مجمتع مسکونی کارگران پارس‌جنوبی در عسلویه و فغان ساکنین+فیلم

وضعیت خطرناک مجمتع مسکونی کارگران پارس‌جنوبی در عسلویه و فغان ساکنین+فیلم

مجتمع مسکونی در عسلویه
ایران – کارگری

وضعیت خطرناک مجمتع مسکونی کارگران پارس‌جنوبی در عسلویه + فیلم

پنج‌شنبه ۲ آذرماه ۹۶ یکی از کارکنان پارس جنوبی در عسلویه کلیپی را در شبکه‌های اجتماعی گذاشته است که در آن خانه‌های تحویلی به کارکنان پارس جنوبی را نشان می‌دهد که از همه‌جای سقف آن آب در حال ریزش است. وی به اینکه نه تنها مسکن مهر بلکه هر آنچه در این حاکمیت به نام خانه به مردم تحویل می‌دهد به مراتب وضعیت آن بدتر از مسکن مهر است اعتراض دارد.

وی می‌گوید:« این وضعیت خانه‌های مجتمع مسکونی پارس‌جنوبی در عسلویه است… بعد می‌گویند مسکن مهر، ما اینجا داغونیم داغون تمام زندگی‌مان را آب گرفته است…. اینجا شده رودخونه اینجا شده دریاچه آخه این وضع زندگی ماست؟ این وضع روزگار ماست؟ بعد می‌گویند ساکت باش من چطور ساکت باشم؟ صبح تا شب دارم جون می‌کنم تو عسلویه باید این‌رو تحویل ما بدن».

واقعیت این است از ارگانهای دولتی و غیر دولتی سرتاپا دزد و غارتگر مثل ارگانهای وابسته به سپاه و قرارگاه خاتم النبیاء که مسئولیت خیلی از ساخت و سازها را در کشور بعهده دارد سازه‌ای از این بهتر در نمی‌آید. در کشوری که از صدر تا زیل همه درگیر دزدی و چپاول هستند چه کسی می‌خواهد و می‌تواند جلو این همه ظلم و ستم علیه اقشار کم درآمد و کارگران  زحمتکش را بگیرد؟

این کلیپ وضعیت خانه های تحویل داده شده به کارگران و کارمندان شاغل در مجتمع مسکونی کارگران پارس جنوبی در عسلویه را نشان مید‌هد.
به مصداق «مشت نمونه خروار» از همین جا می‌شود وضعیت سایر اقدامات به اصطلاح سازندگی در اقصی نقاط کشور را در این حاکمیت قضاوت کرد.

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment