ایران کارگر > اخبار > اخبار کارگری > واژگونی مینی‌بوس حامل کارگران گنبدکاووس با یک کشته و مرگ یک کارگر در سقوط از آسانسور

واژگونی مینی‌بوس حامل کارگران گنبدکاووس با یک کشته و مرگ یک کارگر در سقوط از آسانسور

واژگونی مینی‌بوس حامل کارگران
ایران ـ کارگری

واژگونی مینی‌بوس حامل کارگران در گنبد کاووس با یک کشته و مرگ یک کارگر بر اثر سقوط از آسانسور

واژگونی مینی‌بوس حامل کارگران فصلی در جاده خط نو گنبد کاووس منجر به کشته شدن یک نفر و زخمی شدن ۳۱ نفر دیگر شد. بر پایه خبر دریافتی از خبرگزاری‌ها، به نقل از رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی اورژانس ۱۱۵ گنبدکاووس گفته شده که عصر روز جمعه ۱۵ تیرماه ۱۳۹۷ در مسیر جاده خط نو شهرستان گنبد کاووس مینی‌بوس حامل کارگران فصلی واژگون شد.

از قرار معلوم واژگونی خودرو حامل کارگران در ساعت ۱۶ روز جمعه رخ داده است و سرنشینان این خودرو، کارگران فصلی و در حال برگشت از محل کار خود بوده‌اند. در این خبر آمده است که از مجموع ۳۱ مصدوم این حادثه، ۱۶ نفر توسط اورژانس، ۶ نفر توسط هلال احمر و ۱۰ نفر نیز توسط خودروهای عبوری به بیمارستانی در گنبدکاووس منتقل شده‌اند.

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی اورژانس ۱۱۵ گنبدکاووس افزوده است که از مصدومان منتقل شده به بیمارستان، یک نفر به دلیل شدت جراحات وارده فوت کرده است. شهرستان گنبد کاووس دارای جمعیتی بالغ بر ۳۵۰ هزار نفر است و در شرق استان گلستان قرار دارد.

یادآوری می‌شود که ایران در حوادث جاده‌ای دارای رتبه‌ پایینی است و روز دوشنبه ۱۱ تیرماه در خبری به نقل از معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان مرکزی گفته شد که بیشترین نوع حوادث در محورهای جاده‌ای واژگونی خودرو است.

مرگ یک کارگر در پی سقوط از آسانسور

در گزارشی دیگر مطلع شدیم که روز جمعه یک مرد ۴۰ ساله در پی سقوط در چاله آسانسور خود را از دست داده است. این اتفاق در شهرکرد، مرکز استان چهار محال و بختیاری رخ داده است. بر اساس گزارش منتشر شده، یک مرد ۴۰ ساله بر اثر در چاله آسانسور واقع در شهرک منظریه شهرستان شهر کرد، جان خود را از دست داده است. تحقیقات برای یافتن علت این حادثه حاکی است که حادثه بخاطر خرابی آسانسور بوده است.

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment