ایران کارگر > اخبار > اخبار اجتماعی > اقدامات گسترده نیروهای امنیتی و نظامی برای جلوگیری از تجمع بزرگ مردم در پاسارگاد ؛ مجموعه اسناد، عکس و کلیپ

اقدامات گسترده نیروهای امنیتی و نظامی برای جلوگیری از تجمع بزرگ مردم در پاسارگاد ؛ مجموعه اسناد، عکس و کلیپ

کوروش پاسارگاد

ایران – رویدادهای اجتماعی

اقدامات گسترده نیروهای امنیتی و نظامی برای جلوگیری از تجمع بزرگ مردم در پاسارگاد

مجموعه اسناد،عکس و کلیپ

نیروهای امنیتی و نیروی انتظامی در استان فارس به منظور جلوگیری از تجمع مردم در روز ۷ آبان در محل پاسارگاد، دست به اقدامات گسترده‌ای زده اند و تمام تلاش خود را می‌کنند تا مانع شکل گیری تجمع بزرگی شبیه آنچه که سال قبل در محل پاسارگاد واقع شد بشوند.

واقعیت این است نارضایتی مردم به حد نهایی خود رسیده است و عموم مردم تلاش دارند با استفاده از مناسبتها و بهانه‌های مختلف خشم و نارضایتی خودشان را نسبت به وضعیت موجود به نمایش بگذارند.

متقابلأ دولت و تمام ارگانهای امنیتی و نظامی که بشدت نسبت به فوران خشم فروخورده ملت در هراس هستند تلاش می‌کنند به هر قیمت مانع شکل گیری این اعتراضات و تجمعات شوند.

بنابراین همانطور که نیروهای امنیتی و یگانهای ویژه بشکل خشونت آمیزی با تجمع کارگران زحمتکش نیشکر هفت تپه مقابله کردند و تعدادی از کارگران را دستگیر یا از کار اخراج نمودند، به همان شکل که به تجمع بزرگ کارگران آذرآب و  هپکوی اراک واکنشی خشونت آمیز نشان دادند و تعداد زیادی ار کارگران محروم را مصدوم نموده و اقدام به تیراندازی و ضرب و شتم کارگران با باتوم و . .. نمودند، از چند روز مانده به ۷ آبان سالروز بزرگداشت کورش بزرگ، جهت ممانعت از برگزاری مراسم، دست به اقدامات گسترده‌ای زده‌اند.  منجمله اقدام به بستن بزرگراهی نموده‌اند که برای رفتن به پاسارگاد مورد استفاه قرار می‌گیرد، همچنین تعداد زیادی نیرو و خودروهای یگان ویژه پیشاپیش عازم پاسارگاد شده اند تا از هم اکنون کنترل صحنه را بدست بگیرند، بصورت گسترده اقدام به ارسال پیامک برای نفرات نموده و مردم را نسبت به عواقب حضور در مراسم پاسارگاد می ترسانند و وعده مجازات می‌دهند.

عکسها و کلیپهایی که مشاهده می‌کنید قسمتی از اقدامات امنیتی و نظامی ارگانهای مختلف را برای ممانعت از برگزاری مراسم پاسارگاد نشان می‌دهند.

 

 

کلیپ حصار کشی در اطراف مقبره کوروش کبیر درست قبل ازمراسم بزرگداشت روز جهانی کوروش در پاسارگاد

کوروش پاسارگاد
با پرسنل شرکت‌کننده در مراسم روز کوروش برخورد می‌شود

تهدید به برخورد کارکنان شرکت پالایش گاز فجر جم در صورت شرکت در روز کورش در روز چهارشنبه ۳ آبان

اطلاعیه شرکت پالایش گاز فجر جم( استان بوشهر):شرکت پالایش گاز فجر جم طی اطلاعیه ای پرسنل این شرکت را از شرکت در روز یادبود کورش کبیر منع کرد و گفت که در صورت شرکت با آنها برخورد خواهد کرد

 

 

کوروش پاسارگاد کوروش پاسارگاد کوروش پاسارگاد کوروش پاسارگادسالگرد کوروش پاسارگادسالگرد کوروش پاسارگادسالگرد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بیشتر

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment