ایران کارگر > اخبار > اخبار اجتماعی > نــاپــدیــد شـــدن هـمـزمــان شــش کودک در گرمسار

نــاپــدیــد شـــدن هـمـزمــان شــش کودک در گرمسار

کودک
ایران – اجتماعی

ناپدید شدن همزمان شش کودک در گرمسار

رسانه ها از مفقود شدن همزمان شش کودک در شهرستان گرمسار خبر دادند، گفته می شود این شش کودک یک هفته قبل ناپدید شده اند و جستجوی پلیس برای یافتن آن ها ادامه دارد.

بعد از گذشت یک هفته از گم شدن همزمان شش کودک کار در گرمسار هنوز هیچ اثری از سرنوشت آنان در دست نیست .
۱۲ فروردین ماه،  شش کودک خانه‌هایشان در گرمسار را به قصد رفتن به تهران ترک کردند و از آن زمان تاکنون ناپدید شده اند و تاکنون هیچ ردی از آنان وجود ندارد .

بلافاصله بعد از ناپدید شدن این کودکان، خانواده ها پلیس را در جریان قرار دادند و تحقیقات برای یافتن ردی از آنان آغاز شده است .
کارآگاهان پلیس آگاهی تهران نیز با توجه به اینکه این کودکان به تهران انتقال یافته اند تحقیقات برای ردزنی از آنان را آغاز کرده است تا مشخص شود این کودکان دچار چه سرنوشتی شده اند.

در پی ناپدید شدن این کودکان روز ۱۳ فروردین ماه، پدر این کودکان به پلیس گرمسار رفت و از ناپدید شدن چهار فرزند خود و ۲ دختر برادرش خبر داد. با اعلام این خبر، تحقیقات برای یافتن ۵ کودک و یک نوجوان آغاز شد بررسی‌های مقدماتی نشان می‌داد کودکان گمشده راهی تهران شده‌اند. با این سرنخ، پدر کودکان راهی پایتخت شد و با حضور در دادسرای امور جنایی تهران ناپدید شدن ۶ کودک را گزارش کرد.

پدر این کودکان می‌گوید: شامگاه ۱۲ فروردین همسرم به تنهایی برای میهمانی به خانه برادرم رفته بود. من هم خانه یکی از اقوام‌مان در سمنان بودم. آن شب همسرم خانه برادرم مانده بود. آن شب ۲ پسر و دو دخترم به همراه دو دختر برادرم در پارک مقابل خانه‌مان درحال بازی بودند. همسرم هم با این تصور که آنها بعد از بازی به خانه‌مان برمی گردند، شب را در خانه برادرم مانده بود. اما صبح روز بعد با بازگشت به خانه متوجه ناپدید شدن آنها شده بود. همان روز پیش پلیس رفتیم و موضوع را گزارش کردیم.

او ادامه می‌دهد: با این احتمال که بچه‌ها به تهران رفته‌اند، سوار خودروی شده و راهی تهران شدم. در بین راه ماجرا را برای راننده تعریف کردم و او نیز با چند نفر از همکارانش تماس گرفت و سرانجام راننده جوانی را که بچه هایم را به تهران برده بود پیدا کردیم.

راننده به ما گفت با گرفتن ۲۲ هزار و ۵۰۰ تومان کرایه آنها را به تهران آورده و در سه راه افسریه پیاده کرده است. من ۹ فرزند دارم اما از دوازدهم فروردین «محمد» فرزند بزرگترم که ۱۲ سال دارد به همراه «ریحانه» ۹ ساله، «سمیه» ۵ ساله و «موسی» ۷ ساله (بچه‌های خودم) و «سیده» ۸ ساله و «سمیره» ۴ ساله بچه‌های برادرم ۷ روز است که ناپدید شده‌اند.

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment