ایران کارگر > یادداشتهای شما > نامه سهیل عربی در روز عاشورا: یاور مظلومان باش و از شمر بی‌رحم‌ترهای زمانه‌ات را برانداز

نامه سهیل عربی در روز عاشورا: یاور مظلومان باش و از شمر بی‌رحم‌ترهای زمانه‌ات را برانداز

نامه سهیل عربی در روز عاشورا: یاور مظلومان باش و از شمر بی‌رحم‌ترهای زمانه‌ات را برانداز

ایران – اعتصاب غذا

نامه سهیل عربی در روز عاشورا: یاور مظلومان باش و از شمر بی‌رحم‌ترهای زمانه‌ات را برانداز

‌یک‌شنبه شب ۸ مهرماه۹۶ در روز عاشورا زندانی سیاسی سهیل عربی که ۳۹ روز از اعتصاب تر و خشک وی می‌گذرد در یک نامه سرگشاده در باره عاشورا و سکوت در برابر ظالم که همراهی با آن محسوب می‌شود همگان را به قیام علیه حاکمان ظالم بر ایران که جوانان این مرز بوم را مانند مصطفی کریم بیگی و ترانه موسوی و … کشتند و همچنین انتخاب آزاده زیستن فرا خواند.

متن نامه سهیل عربی که از بند ۷ زندان اوین فرستاده است به این شرح است:

« یاور مظلومان باش و از شمر بی رحم ترهای زمانه ات را برانداز.»

به یاد مصطفی کریم بیگی و تمام جانباختگان جنبش آزادی و عدالت خواهی در سرزمینم. هیچکس و هیچ چیز مقدس تر از یک مبارز نیست، مبارز آنکس که از جانش میگذرد تا ستمکاران فاسد را سرنگون کند.

امروز عاشورا است، رخت عزا پوشیده اید و برای شهدای کربلا اشک میریزید و بر سینه میکوبید اما صادقانه بگویم این اشک ها و سینه زدن ها هیچ ارزشی ندارد وقتی هنوز قاتلان مصطفی ها محاکمه نشده اند.

از شمر بی رحم ترهایی چون ناقاضی صلواتی، مقیسه و بازجوهای قرارگاه ثارالله، لاریجانی، جعفری دولت آبادی ها ما را به مرگ قطره چکانی محکوم و بی رحمانه شکنجه میکنند.

آن ها مبارزین و مقدسات ما مصطفی کریم بیگی، ترانه موسوی، محمد مختاری ها را کشتند، نخبه ها و دانشمندهای ما را به زنجیر کشیدند و شما همچنان در سکوتی خفت بار غرق شده اید. آری به جای لعنت بر شمر و یزید لعنت بر خودی بگویید که در برابر ظالم سکوت میکند و حتی با آن ها همدست میشود.

با لبان خشکیده ام بر سر شما فریاد میزنم تنها یکبار زندگی میکنیم. هیچ پست و مقام و ثروتی با ارزش‌تر از آزاده زیستن نیست.

همراه شوید و دست در دست هم به مهر و خرد، زادگاهمان را از شر مهره داغ بر پیشانی های فاسد رها سازیم.

یاد مصطفی کریم بیگی ها را گرامی داریم، یاور مامان شهنازها باشیم و مصطفی های اکنون را نیز دریابیم. آرش صادقی، علی شریعتی، سوادا آغاسر، یوسف عمادی، رضا شهابی، مجید اسدی و تمام زندانی های سیاسی و خانواده هایشان را تنها نگذاریم.

به جز من نزار زکا و ابراهیم کرد هم در اعتصاب غذا هستند ای کاش پیش از اینکه جان بسپاریم فریادی بر سر قضات و قوه قضاییه ظالم شوید و خواهان محاکمه علنی و عادلانه ما شوید.

در ۳۸ مین روز از اعتصاب غذای خود با قند ۴۰ و ۱۹ کیلو کاهش وزن بازگو میکنم: من به مقدسات توهین نکردم، جرم من فریاد بر سر کسانی است که مقدساتمان (مصطفی و ترانه ها) را بیرحمانه کشتند.

نامه سهیل عربی به دختر خردسالش روژانا

سهیل عربی بند ۷  زندان اوین

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment