ایران کارگر > اخبار > اخبار اجتماعی > صحبتهای دردناک رعنا دختربچه‌ی قربانی اسیدپاشی پدر ؛ کلیپ

صحبتهای دردناک رعنا دختربچه‌ی قربانی اسیدپاشی پدر ؛ کلیپ

ایران ـ اجتماعی

 صحبتهای دردناک رعنا دختربچه‌ی قربانی اسیدپاشی پدر ؛ کلیپ

نیمه شب رعنا در بغل مادرش آرمیده بود و غرق آرزوهای خود بود، در آرامش آغوش مادر به خواب رفت و خوابهای رؤیایی از آینده‌ای مبهم می‌دید. رعنا آرزو داشت دکتر بشود. او در خانه‌ای فقیر زاده شده بود.

در کشوری که میلیونها نفر در فقر و اعتیاد فرو رفته اند و هیچ پشت و پناه و هیچ فریادرسی هم ندارند، پدر رعنا هم از همان قربانیان فقر و اعتیاد و فساد دامن گستری است که در نظام جمهوری اسلامی دهها میلیون ایرانی را در بر گرفته است.

بیکاری، فقر، فشار زندگی و عدم توانایی در پاسخگویی به حداقل‌های معیشتی خانواده،  سفره همیشه خالی و شرم از نگاههای گرسنه همسر و فرزند یا فرزندان، بسیاری را غرق اعتیاد ساخته است. فقر و ناامیدی مطلق، در جمهوری اسلامی افراد را یا به سمت خودکشی یا اعتیاد سوق می‌دهد و پدر رعنا از همین دست افرادی بود که در گیر و دار زندگی مصیبت بار، تسلیم اعتیاد شد و از آن پس دیگر نه همسر بود و نه پدر. جانوری که با رفتارهای عصبی و خشن به جان آن زن و فرزند می افتاد. . .

و در آن شب نفرین شده او ظرف اسیدی را که تهیه کرده بود در دست گرفت و نیمه شب درحالیکه رعنا در آغوش مادرش آرمیده بود، ظرف اسید را بر سر و صورت همسر و دختر کوچکش سرازیر کرد. زن بر اثر سوختن کامل جان باخت اما رعنا در حفاظ آغوش مادرش زنده ماند اما چه زنده ماندنی. . .

حالا او با سر و صورتی سوخته از بیداد حاکم بر جامعه‌ای که ۳۹ سال جز دروغ و دزدی و چپاول به خود ندیده است از آرزوهایش می‌گوید . . .

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment