مرگ یک کارگر در پی سقوط در چاهک آسانسور و مصدومیت چهار کارگر در تخریب ساختمان - ایران کارگر
ایران کارگر > اخبار > اخبار کارگری > مرگ یک کارگر در پی سقوط در چاهک آسانسور و مصدومیت چهار کارگر در تخریب ساختمان

مرگ یک کارگر در پی سقوط در چاهک آسانسور و مصدومیت چهار کارگر در تخریب ساختمان

مرگ یک کارگر
ایران – کارگری – حوادث کارگری

مرگ یک کارگر ۴۷ ساله در پی سقوط در چاهک آسانسور و مصدومیت چهار کارگر در تخریب ساختمان

سقوط یک کارگر در چاهک آسانسور یک ساختمان در قزوین، منجر به مرگ وی شد

بنا به گزارش دریافتی، سقوط در چاهک آسانسور ساختمان نیمه کاره در شهرک کوثر قزوین، منجر به مرگ یک کارگر ۴۷ ساله شد. در رابطه با مرگ یک کارگر ۴۷ ساله ، معاون عملیات سازمان آتش نشانی قزوین گفته است که این فرد روز چهارشنبه ۲۷ تیرماه ۱۳۹۷، به دلیل نبود حفاظ و رعایت نشدن مسائل ایمنی، از طبقه دوم یک ساختمان نیمه کاره، در چاهک آسانسور سقوط کرده و جان باخته است.

مصدومیت چهارکارگر بدبنال تخریب یک ساختمان در حال ساخت

در یک خبر دیگر آمده است که در یک حادثه، در حین تخریب یک ساختمان قدیمی، بر اثر ریزش قسمتی از ساختمان، چهار کارگری که در آن محل مشغول کار بودند، مصدوم شدند. سخنگوی سازمان آتش‌نشانی در همین رابطه از تخریب یک ساختمان در حال ساخت و مصدومیت چهار کارگر ۲۰ تا ۳۵ ساله در اثر این تخریب، خبر داد.

یک گزارش میدانی درباره جزییات این حادثه حاکی است که در ساعت ۱۶:۴۱ عصر روز چهارشنبه ۲۷ تیرماه ۱۳۹۷، در یک مورد حادثه آوار در یک ساختمان در خیابان ۳۵ متری گلستان خیابان سوسن‌آبادی، روی داده است. در این گزارش، محل حادثه، یک منزل سه طبقه قدیمی در حال تخریب ذکر شده است که کارگران بخش زیادی از این ساختمان را تخریب کرده بودند.

به نقل از سخنگوی سازمان آتش‌نشانی گفته شده که کارگران مشغول تخریب بخش پاگرد و راه‌پله‌ها بودند که به یکباره کل این بخش تخریب می‌شود و چهار کارگر در زیر آوار محبوس می‌شوند. گزارشی میدانی مذکور خاطرنشان کرده است که قبل از رسیدن آتش‌‌نشانان، افرادی که در محل بودند، این کارگران را خوشبختانه به سلامت از زیر آوار تقریبا خارج کرده بودند.

یادآوری میشود که مرگ و مصدومیت ناشی از حوادث کار، به دلیل عدم وجود تدابیر ایمنی، همواره از کارگران و کارکنان کارخانه‌ها، کارگاه‌ها و بخصوص کارگران بخش ساختمانی تلفات می‌گیرد.

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment