ایران کارگر > اخبار > اخبار اجتماعی > «اون سوخت و نه من، ما حذف شدنی نیستیم»؛ مرضیه، قربانی اسیدپاشی جنایتکارانه اصفهان – کلیپ

«اون سوخت و نه من، ما حذف شدنی نیستیم»؛ مرضیه، قربانی اسیدپاشی جنایتکارانه اصفهان – کلیپ

ایران – اجتماعی

«اون سوخت و نه من، ما حذف شدنی نیستیم»؛ مرضیه قربانی اسیدپاشی جنایتکارانه اصفهان کلیپ

اسیدپاشان در اصفهان همه تلاششان را کردند تا با اسیدپاشی  روی صورت زنان این شهر آنان را خانه نشین کنند، اما مرضیه ابراهیمی خانه نشین نشد و حالا مثل قبل به زندگی می‌خندد.

اسیدپاشی‌های زنجیره‌ای به صورت زنان بدون چادر در شهر اصفهان  در مهرماه ۱۳۹۳ به وقوع پیوست. در جریان این اسیدپاشی‌ها، حداقل چهار دختر یا زن جوان مورد حمله قرار گرفتند که منجر به مرگ یکی از آنان گردید. برخی گزارش‌ها شمار قربانیان اسیدپاشی در اصفهان را ۱۵ نفر اعلام کرده‌اند. خبرهای اسیدپاشی در اصفهان، امنیت مردم شهر را مختل کرد، زنان و دختران شهر کمتر در معابر عمومی پدیدار می‌شدند. خبر این حوادث نخستین بار به صورت رسمی از خبرگزاری ایسنا منتشر گردید. این اولین بار  و همچنین آخرین بار نبود که اسیدپاشـی در ایران رخ می‌داد و این اتفاق پیش و همچنین بعد از این مورد نیز بارها تکرار شده‌ است اما نکته‌ای که  مردم را به شدت پریشان کرد وجه تروریستی و سرکوبگرانه آن بود که زنان را حدف قرار داده بود.

واقعیت این است که هیچگاه عاملان این جنایتهای زنجیره ای در اصفهان دستگیر نشدند و هیچ پیگیری قضایی جدی هم صورت نگرفت که خود جای  سؤال بسیار دارد.

مرضیه ابراهیمی قربانی اسیدپاشی

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment