ایران کارگر > اخبار > اخبار اجتماعی > تهران :محاصره خانه دکتر نورعلی تابنده قطب دراویش گنابادی و تلاش برای دستگیری+ مجموعه کلیپ

تهران :محاصره خانه دکتر نورعلی تابنده قطب دراویش گنابادی و تلاش برای دستگیری+ مجموعه کلیپ

ایران ـ اجتماعی

تهران:محاصره خانه دکتر نورعلی تابنده قطب دراویش گنابادی و تلاش برای دستگیری+ مجموعه کلیپ

‌شنبه شب ۱۴ بهمن‌ماه ۹۶  نیروهای امنیتی اقدام به محاصره خانه دکتر نورعلی تابنده قطب دراویش گنابادی در خیابان گلستان هفتم نمودند.


حکم جلب دکتر نورعلی تابنده قطب دراویش گنابادی و ریش سفید ۹۰ ساله، به اتهام خودساخته اقدام علیه امنیت ملی (بدون مصداق) توسط شعبه ۳ دادسرای امنیت صادر شده است.

یادآوری می‌شود بعد از تظاهرات سراسری دیماه، با تصویب شورای امنیت ملی نظام بریاست روحانی و دستورالعمل مستقیم رهبر، تمام دستگاه قضایی و نیروهای امنیتی بجای حل مشکلات عاجل معیشتی مردم،  برای حمله و هجوم و دستگیری چهره‌های مدنی و شاخص اجتماعی بسیج شده اند.

در روزهای اخیر بر اساس همین فرمان رهبر و مصوبه شورای امنیت ملی، برای نشان دادن قدرت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی موج حمله و هجوم به خانه فعالین مدنی در سراسر ایران شروع شد و  تعداد زیادی از فعالین مدنی در شهرهای مختلف بازداشت شده‌اند. همچنین با تأیید بالاترین مقامات جمهوری اسلامی و برای ایجاد رعب و وحشت در میان جوانان، تعدادی از بازداشت شدگان در زندانها بطرز فجیعی به قتل رسیدند.

حکم بازداشت دکتر تابنده و ایجاد تضییقات و فشار علیه دراویش گنابادی که در بالاترین سطح سیاسی تصمیم گیری شده است در همین راستا و برای زهره چشم گرفتن از جوانان معترض  صورت گرفته است.

شنبه شب پس از حضور گسترده نیروهای امنیتی در اطراف خانه دکتر تابنده به منظور بازداشت ایشان،  متقابلأ جمعیتی از دراویش محترم،  از مناطق مختلف تهران به سمت این محل شتافتند و در مقابل نیروهای یگان ویژه صف کشیدند.

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment