ایران کارگر > اخبار > اخبار اقتصادی > مالباختگان متحصن در اهواز تهدید کردند که بانک مرکزی را به خاک و خون می‌کشند؛مجموعه فیلم

مالباختگان متحصن در اهواز تهدید کردند که بانک مرکزی را به خاک و خون می‌کشند؛مجموعه فیلم

ایران – مالباختگان

مالباختگان متحصن آرمان در اهواز تهدید کردند که سیف و بانک مرکزی  را به خاک و خون می‌کشند

یک‌شنبه شب۱۶مهرماه۹۶ مالباختگان مؤسسه آرمان در اهواز که در اعتراض به چپاول سپرده‌های خود توسط این مؤسسه تحصن شبانه روزی خود را از چهار روز پیش در برابر شعبه مؤسسه ملل در این شهر آغاز کرده‌اند پس از عدم دریافت پاسخی از سوی مسئولین در بازگرداندن پول‌هایشان؛ چهارمین تظاهرات شبانه خود را با بستن خیابان مقابل شعبه مؤسسه ملل در کیانپارس  اهواز آغاز کردند.

مالباختگان بنری را حمل می‌کردند که روی آن نوشته بود: «دولت تدبیر و امید کور بود دزدی رو ندید؟». مالباختگان همچنین شعارهایی علیه روحانی سر دادند.

یک‌شنبه شب۱۶مهرماه۹۶، این تظاهرات شبانه با بستن جاده کیانپارس همراه بود.

مالباختگان خشمگین مؤسسه آرمان در اهواز از سوی مردم خوزستان و لرستان، ولی الله سیف رئیس بانک مرکزی رژیم را تهدید کردند که چنانچه به پس دادن سپرده‌های به غارت رفته آنها اقدام نکند به تهران آمده و خود سیف و بانک مرکزی را به خاک و خون می‌کشند .

پایین کشیدن بنر کلاهبرداری مؤسسه توسعه توسط مردم


روزیک‌شنبه۱۶مهرماه۹۶ مالباختگان مؤسسه آرمان که در اعتراض به غارت سپرده‌های خود توسط این مؤسسه متعلق به سپاه پاسداران مقابل شعبه تغییر نام یافته این مؤسسه از آرمان به توسعه تجمع کرده بودند با مشاهده یک بنر در این مؤسسه که مؤسسه آرمان را غیر مجاز اعلام می‌کرد تا بتواند با این کلاهبرداری خود را از دست مالباختگان برهاند؛ آن بنر را پایین کشیدند.

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment