ایران کارگر > اخبار > دستفروشان و کولبران > قتل ۴ کولبر و جراحت ۳ کولبر دیگر با شلیک مستقیم نیروی انتظامی

قتل ۴ کولبر و جراحت ۳ کولبر دیگر با شلیک مستقیم نیروی انتظامی

قتل کولبران
ایران – کولبران

قتل ۴ کولبر و جراحت ۳ کولبر دیگر با شلیک مستقیم نیروی انتظامی

در مرز میان ارومیه و ترکیه نیروهای انتظامی، سه کولبر را هدف قرار داده و درپی آن دو کولبر به قتل رسیده و یک کولبر دیگر زخمی شده‌ است.
بنابر‍‍‍‍ گزارشات رسیده، روز یکشنبه دهم دی‌ماه، سه کولبر زحمتکش و شریف در منطقه صومای برادوست از توابع ارومیه هدف شلیک مستقیم نیروی انتظامی قرار گرفتند. در این حادثه دو کولبر بی دفاع به نام‌های “م.ق” ٢١ ساله و “ا.ق” ٢٠ ساله براثر شلیک گلوله به قتل رسیدند.
یک منبع آگاه در این رابطه گفت، یک کولبر دیگر در این حادثه زخمی شده که تاکنون هویت وی مشخص نشده است.
همین منبع افزود: این سه کولبر در حوالی روستای کوران درحالی دچار این حادثه شده‌اند که هیچگونه کالای قاچاقی را به‌همراه نداشته‌اند.
تا ارسال این خبر هیچ مقام و مسئول حکومتی در ارومیه به این حادثه واکنشی نشان نداده و اعلام نظر نکرده‌اند.

شلیک مستقیم نیروهای انتظامی در مرز بانه، جان یک کولبر را گرفت

نیروهای انتظامی در شهرستان بانه به سوی گروهی از کولبران تیراندازی کردند که در نتیجه یک کولبر ٢٦ ساله جان خود را از دست داد.
بنابر گزارشات رسیده، شامگاه شنبه نهم دی‌ماه، گروهی از کولبران در مرز “میشیاب” بانه در کمین نیروهای انتظامی افتادند و درپی شلیک مستقیم این نیروها، یک کولبر زحمتکش به نام “هادی امینی” ٢٦ ساله اهل روستای “بیان‌دره” جان باخته است.
یک منبع آگاه در این رابطه گفت، این کولبران هیچگونه کالای قاچاقی را به‌همراه نداشته‌اند و نیروهای انتظامی بدون اخطار قبلی آنان را هدف قرار داده‌اند.
همین منبع اضافه کرد، دو کولبر دیگر در این حادثه زخمی شده‌اند که تا کنون، هویت آنان مشخص نشده است.
در همین رابطه نیز، شامگاه سه‌شنبه پنجم دی‌ماه، گروهی از کولبران در مناطق مرزی سردشت در کمین نیروهای انتظامی افتادند که بر اثر شلیک مستقیم آنها، یک کولبر به نام “قادر آزاده” به شدت زخمی شده است.
این کولبر که از اهالی بخش مرکزی سردشت می‌باشد به دلیل اصابت گلوله به ناحیه پشت دچار جراحت شدید گردیده و جهت معالجه پزشکی به مراکز درمانی ارومیه منتقل و وضعیت عمومی او وخیم اعلام شده است.

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment