ایران کارگر > اخبار > اخبار اجتماعی > قتل یک چوپان با تیراندازی هوایی ماموران انتظامی!

قتل یک چوپان با تیراندازی هوایی ماموران انتظامی!

قتل یک چوپان
ایران – اجتماعی

 قتل یک چوپان با تیراندازی هوایی ماموران انتظامی !

 

مامورین انتظامی فاروج با چوپانانی که با گله خود در حال رفت و آمد در جاده بودند درگیر شدند که در نهایت به شلیک توسط ماموران نیروی انتظامی و قتل چوپان منجر شد .
علی عباسی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان فاروج از کشته شدن یک چوپان در درگیری با مامورین انتظامی در این شهرستان خبر داد. وی گفت: ساعت هفت و ۴۵ دقیقه روز چهارشنبه ۱۷ آبان ۹۶، مامورین پاسگاه مایوان در اجرای دستور قضایی به روستای خسرویه در حال عزیمت بودند که در مسیر جاده خودروی مأمورین با یک گله گوسفند تصادف می کند و در برخورد خودروی مأمورین تعداد ۲ راس گوسفند از گله تلف می‌شود. چون گله گوسفندان در مسیر جاده بوده، مامورین انتظامی خودرو را متوقف می کنند، بین  مامورین  و چوپان بحث به وجود می آید ودر این اثنا چند نفر از اهالی و مالکان گله  در محل حاضر می‌شوند.

بنا به گزارشات دریافتی چوپان محروم  به مامورین اعتراض کرده و در ادامه مامورین به پای چوپان یک تیر شلیک می کنند  و مصدوم به بیمارستان شهرستان شیروان منتقل  می‌شود که  متاسفانه دراثر خونریزی شدید  مصدوم در ساعت 22 در بیمارستان فوت ‌کرد.
اما دادستان فاروج مدعی است که : با بررسی بعمل آمده مامورین جهت متفرق کردن افراد اقدام به تیراندازی هوایی می نمایند که تیر به پای چوپان اصابت کرده است،
معلوم نیست که اگر واقعا مامورین مربوطه شلیک هوایی کرده اند؛‌ چگونه تیر به پای چوپان خورده است؟ آیا دادستان واقعیت را می گوید یا مشغول پنهانکاری است؟

شهرستان فاروج در شمال شرقي ايران و در شرق خراسان شمالي واقع شده، مرکز آن فاروج است. شهری که با بجنورد؛ مرکز استان حدود 90کیلومتر فاصله دارد.

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment