ایران کارگر > اخبار > اخبار اجتماعی > قتل یک جوان به نام «حسین ملاحی» توسط نیروی انتظامی در کرگان

قتل یک جوان به نام «حسین ملاحی» توسط نیروی انتظامی در کرگان

قتل حسین ملاحی توسط نیروی انتظامی
ایران – اجتماعی

قتل یک جوان به نام «حسین ملاحی» توسط نیروی انتظامی در کرگان

در حمله وحشیانه ماموران انتظامی و امنیتی به منازل مردم کرگان برای کشف و مصادره کالاهای مصرفی ” قاچاق“ بر اساس شلیک این نیروها، یک جوان به ضرب گلوله به قتل  رسید.

امروز چهارشنبه ۴ بهمن ۹۶ در ساعات اولیه صبح ماموران سپاه پاسداران برای چندمین بار در چند ماه گذشته به مناطقی در بندر کرگان حمله کردند.
حمله این ماموران با هدف به اصطلاح مصادره ” کالای قاچاق“ صورت گرفت اما آنها به منازل و اموال عمومی مردم نیز خساراتی وارد شده است.
بر اساس گزارشات رسیده، ماموران ”زره پوش“ سپاه پاسداران در به بندر کرگان، با شلیک مستقیم یک جوان بلوچ به نام حسین ملاحی را به قتل رساندند.

یک منبع محلی در این رابطه گفت: ”در این یورش ماموران اقدام به تفتیش خانه هایی کرده اند که پیشتر از برخی منابع گزارش وجود کالای قاچاق را داشته اند. “
برای جلوگیری از ورود ماموران به شهر مردم شهر کرگان اقدام به آتش زدن قایق در ورودی این شهر نموده بودند.
تعداد پاسدارانی که در این حمله شرکت داشتند ده ها نفر اعلام شده است و گفته شده که این ماموران برخوردهای زشت و بدی با ساکنان محلی داشته اند.

یک منبع محلی دیگر در این رابطه گفت: ”ماموران تیراندازی کردند و آثار گلوله بر در و دیوار خانه ها و حتی مسجد محل موجود است. “
یادآوری می‌شود که مردم کرگان بلوچ و اهل سنت بوده و عموما به کار صیادی مشغول هستند.

عدم وجود زیر ساخت های اقتصادی و و بسته های حمایتی برای صیادان در این منطقه باعث روی آوردن برخی از ساکنین این منطقه به فروش گازوئیل و بارکشی مواد مصرفی چون، برنج، شکر، آبمیوه، نوشابه های گازدار چون پپسی و رد بول و و دیگر اقلام غذایی و مصرفی شده است.
روستای کرگان جزو سواحل مکران بوده و در جنوب شرقی استان هرمزگان قرار دارد.

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment