ایران کارگر > اخبار > اخبار اجتماعی > قتل فرهاد لکزائی ، جوان بلوچ با شلیک مستقیم توسط نیروی انتظامی و فرار آنان

قتل فرهاد لکزائی ، جوان بلوچ با شلیک مستقیم توسط نیروی انتظامی و فرار آنان

قتل
ایران – اجتماعی

قتل فرهاد لکزائی ، جوان بلوچ با شلیک مستقیم توسط نیروی انتظامی و فرار آنان

در منطقه ناصرآباد کرمان در اثر تیراندازی مستقیم ماموران نیروی انتظامی شاخه کهنوج یک شهروند اهل ایرانشهر با اصابت گلوله به سر به قتل رسید.

یک شهروند ساکن ایرانشهر به نام فرهاد لکزائی، روز ۲۳ فروردین ماه، با تیراندازی مستقیم ماموران نیروی انتظامی شاخه مرصاد کهنوج به قتل رسید. فرهاد لکزائی، فرزند عصمت، ۲۷ ساله و شهروند ساکن شهرستان ایرانشهر ساعتی پیش با تیراندازی مستقیم ماموران نیروی انتظامی شاخه کهنوج جان خود را از دست داد.

پدر این جوان در این رابطه گفت:” تیر به سر پسرم خورده و ماشین چپ کرده و آتش گرفته و پسرم در آتش سوخته است. “
او ادامه داد:” پسرم با ماشین ۴۰۵ خود مسافر جابه‌جا می‌کرد و هیچ چیزی هم به همراه نداشته و مدارکش هم کامل بوده اما ماموران تیر به سرش زدند. “

در همین رابطه یک منبع مطلع گفت:” برادر فرهاد در ماشینی دیگر تعدادی مهاجر افغانستانی به همراه داشت، ماموران خواستند او را بگیرند که فرهاد سعی کرده با کم کردن سرعت ماشین جلو ماموران را بگیرد و ماموران به سمتش تیراندازی کردند و وقتی دیدند که تیر به سرش خورده و چپ کرده فورا فرار کردند. “
این اتفاق در جاده کهنوج به اسلام آباد در منطقه ناصرآباد کرمان رخ داده است.
روستای ناصرآباد از توابع بخش شهداد در ۸۷ کیلومتری شمال شرق شهر کرمان قرار دارد.

یادآوری می‌شود که هفته گذشته نیز در جریان تیراندازی ماموران در جاده سراوان به یک خودرو حامل مهاجران افغانستانی ۱۹ نفر کشته و زخمی شدند.
پیش‌تر از آن نیز”  عبدالواحد رئیسی “ فرزند فقیر محمد، اهل ساربوگ از توابع قصرقند، مورخ چهارشنبه ۸ فروردین ماه ۱۳۹۷، توسط ماموران پاسگاه ساربوگ مورد اصابت چند گلوله قرار گرفت و به خاطر وخامت حالش ناشی از خونریزی شدید جان خود را از دست داد. عبدالواحد رئیسی حدودا ۱۰ گونی برنج به همراه داشته است.

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment