ایران کارگر > اخبار > اخبار اجتماعی > گزارش تکان دهنده ویدئویی از فقر شدید در یکی از محله های تهران

گزارش تکان دهنده ویدئویی از فقر شدید در یکی از محله های تهران

ایران – اجتماعی – فقر

گزارش تکان دهنده ویدئویی از فقر شدید در یکی از محله های تهران

اینجا محله دولتخواه است؛ در این گزارش ویدئویی علاوه بر مشاهده صحنه های تاثر آور فقر و زندگی مردم در این محله با دوتن از ساکنین محله نیز مصاحبه می شود که خود .بخوبی گویای وضعیت فاجعه باری که بر ساکنان این محله که فقط مشتی کوچک از خروار عظیم فقر در میهنمان ایران است می باشد دیده می شود

اما واقعیت چیست؟  عامل همه این محرومیت‌ها نظامی است که بر اساس غارت و چپاول همه ثروت مردم ایران بنا شده است تا با این ثروت بتواند حاکمیت خود و همپیمانان منطقه‌ای خود مثل حسن نصرالله، بشار اسد، حشدالشعبی و نوری مالکی در عراق و حوثی ها در یمن را حفظ کند.  همانطور که قالیباف هم اعتراف کرده است نظام تنها با گسترش جنگ در منطقه با هزینه‌های دهها میلیارد دلاری در سوریه و عراق و یمن و به یغما بردن بخش دیگری از ثروت مردم ایران توسط سپاه می‌تواند به حاکمیت ۴درصدی خود برای چند صباحی ادامه دهد. در این میان سهم مردم ایران رفتن به زیر خط بقا است.

این همه حاصل ۳۹ سال حاکمیت ناکارآمدی است که نه قصد و اراده خدمت به مردم را دارد و نه توان آنرا. حاکمیتی که غرق در دزدی و چپاول فقط به فکر به هدر دادن تمامی سرمایه‌ها و منابع ثروت ایران در دزدیهای نجومی و در تأمین هزینه‌ جنگهای مختلف در منطقه است.

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment