اعتراض شدید مردم خوزستان و حامیان محیط زیست به معصومه ابتکار و فرار وی از دست معترضین؛ کلیپ - ایران کارگر
ایران کارگر > اخبار > اخبار اجتماعی > اعتراض شدید مردم خوزستان و حامیان محیط زیست به معصومه ابتکار و فرار وی از دست معترضین؛ کلیپ

اعتراض شدید مردم خوزستان و حامیان محیط زیست به معصومه ابتکار و فرار وی از دست معترضین؛ کلیپ

ایران – اجتماعی 

اعتراض شدید مردم خوزستان و حامیان محیط زیست به معصومه ابتکار و فرار وی از دست معترضین

روز پنجشنبه ۱۱ آبان ۹۶، جمعی از مالکان شهرک زیتون و حامیان محیط زیست در یک اعتراض شدید به معصومه ابتکار، رئیس سابق سازمان محیط زیست و شعار علیه وی باعث شدند که معصومه ابتکار از دست معترضین در نمایشگاه مطبوعات فرار کند که صحنه های آن را در این کلیپ مشاهده می کنیم.

محافظین معصومه ابتکار وی را از نمایشگاه مطبوعات سریعا خارج کردند.

معترضین خطاب به او می گفتند: محیط زیست را نابود کردی ؛ مرگ بر تو؛ جنایتکار؛ لعنتی بیا جواب ما را بده

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

پيغام(1)

  • رضا
    آبان 19, 1396 at

    مردم ایران فقط یک نکته را همیشه به خانم ابتکار ذکر کنید.. اگر امروز ایشان بچه های خودش را برای تحصیل به امریکا فرستاده.. 38 سال پیش با بالا رفتن از دیوار سفارت امریکا و خیانت به مردم ایران از دست تاریخ نتواند فرار کند.. خانم ابتکار و دیگر همدستان ایشان همیشه یک ورق سیاه از تاریخ آینده ایران را ورق خواهند زد..و به امید خدا نام سیاه ایشان همیشه در بالای صفحه تاریخ ایران جای بگیرد. خود ایشان از منافع حمله به سفارت استفاده کرده به مقام وزیر رسیده و بچه هایش را به امریکا می فرستد ولی مردم ایران برای گرفتن ویزای هر کشوری همانند تروریست باید در سف بیاستند و رفتار ناشایست سفارت های خارجی را تحمل کنند و 99 درصد با جواب نه برای گرفتن روادید روبرو شونند.. مردم ایران باید بار تحریم ها را تحمل کنند و منافع ملی این مملکت زیر تیغ رفتار ناشایست عده ایی سود جو به اسم دانشچوی انقلابی قرار بگیرد.

كامنت گذارى

1 Comment