ایران کارگر > اخبار > اخبار کارگری > پیام فراخوان به تجمع در روز سه‌شنبه ۲۲اسفند از طرف جمعی از کارگران فولاد اهواز

پیام فراخوان به تجمع در روز سه‌شنبه ۲۲اسفند از طرف جمعی از کارگران فولاد اهواز

فراخوان کارگران فولاد اهواز
ایران – کارگری 

پیام  فراخوان به تجمع در روز سه‌شنبه ۲۲اسفند از طرف جمعی از کارگران فولاد اهواز

پیام از طرف جمعی از کارگران گروه ملی فولاد اهواز

همکاران عزیز
بعد از بیست و یک روز تجمع بی ثمر جلوی استانداری امروز صحبت های فرماندار اهواز نشان داد که هیچ کدام از مسئولان نتوانسته اند راه حل مناسبی برای حل مشکل معیشت ما و حقوق های معوق ما پیدا کنند.

فرماندار اهواز امروز اعلام کرد که موسوی به هیچکدام از تعهداتش عمل نکرده و نمیکند بااین حال چرا و به چه دلیل مسئولین با وی برخورد نمیکنند سؤالی است که جواب آن را ما به خوبی میدانیم.

همکار عزیز

بیش از دو سال است که ما با این مشکلات دست و پنجه نرم میکنیم و برای رفع آن به همه جا و همه کس مراجعه کرده ایم اما نجابت ما و قانونمداری ما متاسفانه مورد سوءاستفاده قرار گرفته و باعث شده تا بعنوان کارگرانی بی خطر که تنها دو ساعت میایند و شعار میدهند و خودشان در نظم و ترتیب کوشا هستند به ما نگاه شود.

درواقع علیرغم شعار ی که سرمیدادیم که “مشکل ما حل نشه…اهواز قیامت میشه” هیچگونه جدیتی از ما تا به امروز ندیده اند.
ما افراد هرج و مرج طلب و قانون گریزی نیستیم و این را طی دوسال گذشته به همگان ثابت کرده ایم اما از حق مان هم کوتاه نمی آییم و برای گرفتن حق خود از هیچ اقدامی کوتاهی نخواهیم کرد.

شرمساری نزد خانواده و فامیل و کاسب محل و طلبکاران مان کافی است. حق مان را باید بگیریم حتی اگر برای آن هزینه پرداخت کنیم. ما چیزی برای ازدست دادن نداریم که نگران آن باشیم.
غیرت و همت ما اجازه نمیدهد بیش از این دستمایه و بازیچه دیگران باشیم.

فردا سه شنبه رأس ساعت ۸ صبح در مقابل درب ورودی شهرک بیت المقدس جمع میشویم تا قدرت و توانمندی خود برای گرفتن حق مان را به نمایش بگذاریم.
همه باید با احساس مسئولیت و جدیت در محل یادشده حاضر شویم. شعار دادن های بیهوده و وقت کشی های معنی دار دیگر کافی است. فردا وقت عمل است.

ان شاالله
جمعی از کارگران گروه ملی فولاد اهواز

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment