ایران کارگر > اخبار > اخبار اجتماعی > فراخوان به تجمع اعتراضی بازنشستگان کشوری مقابل دفتر ریاست جمهوری

فراخوان به تجمع اعتراضی بازنشستگان کشوری مقابل دفتر ریاست جمهوری

بازنشستگان
ایران – اجتماعی

فراخوان به تجمع اعتراضی بازنشستگان کشوری مقابل دفتر ریاست جمهوری

طی فراخوانی بازنشستگان کشوری اعلام کردند که روز دوشنبه ۲۲ آبان در مقابل دفتر ریاست جمهوری تجمع اعتراضی برگزار خواهند کرد.
در بخش هایی از این فراخوان چنین آمده است:

ما تاکنون مذاکرات بسیار برای بیشتر کردن مبلغ ردیف بودجه و اجرای قانون داشتیم و بی فایده بوده است. رئیس صندوق استعفا داده و در پیامش عملا اعلام کردند صندوق توان گرفتن حق قانونی ما را ندارد و ما باید به قدرت اتحاد و همت خود متکی باشیم.

برنامه مطالبه‌گری سال جدید که بر تجمعات پی در پی استوار است و نظر به ضیق وقت و محدودیت زمانی در پیگیری مطالبات از دوستان ساکن تهران، البرز و شهرهای اقماری دعوت می‌شود با شرکت پر شور در تجمعی دیگر، آخرین گامها را بردارند.

تا به امروز در ۴ روز تحصن پیشکسوتان بازنشسته با همت از شهرهای دور و نزدیک ایران کاری کردند کارستان و همت و غیرت خود را در امر مطالبه‌گری به زیباترین شکل به نمایش گذاشتند. حال نوبت ما پایتخت نشینان است که میزان تعهد خود نسبت به احقاق حق خود و فرزندان‌مان را به محک آزمایش بیازماییم .

همه شما دعوت هستید به یک تجمع پر شور برای استیفای حقوق قانونی خود. وعده دیدار: دوشنبه ۲۲ آبان ساعت ۱۰ صبح، مقابل نهاد ریاست جمهوری
تجمع مختص تهران، البرز و شهرهای اقماری است.

یادآوری می شود که بازنشستگان کشوری در چهار روز تجمع اعتراضی خود در مقابل ساختمان سازمان برنامه و بودجه در تهران، به نشانه اعتراض و برای نشان دادن وضعیت اسفبار معیشتی خود، اقدام به پهن کردن سفره خالی در کف خیابان کرده بودند.
تجمع این بازنشستگان در مقابل سازمان برنامه و بودجه در تهران از روز دوشنبه هشتم آبان، شروع شده بود. و آنها اعلام کرده بودند که این تجمع سه روز ادامه پیدا خواهد کرد.

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment