ایران کارگر > اخبار > اخبار اجتماعی > فایل صوتی آتنا دائمی از زندان قرچک ورامین در باره نحوه انتقال آنها از زندان اوین

فایل صوتی آتنا دائمی از زندان قرچک ورامین در باره نحوه انتقال آنها از زندان اوین

فایل صوتی آتنا دائمی از زندان قرچک ورامین، نحوه انتقال خودش و گلرخ ایرایی از زندان اوین
ایران – اجتماعی

فایل صوتی آتنا دائمی از زندان قرچک ورامین در باره نحوه انتقال آنها از زندان اوین

روز پنج‌شنبه ۵ بهمن‌ماه ۹۶ آتنا دائمی و گلرخ ایرایی دو زندانی سیاسی محبوس در زندان اوین پس از ضرب و شتم شدید توسط ۵ بازجوی مرد به زندان قرچک ورامین منتقل شدند.

طبق اخبار رسیده آتنا دائمی و گلرخ ایرانی روز چهارشنبه ۴ بهمن به اجرای احکام زندان اوین فراخوانده شده و سپس به بند دو-الف برای بازجویی منتقل شدند. به علت ممانعت این ۲ فعال مدنی از بازجویی جداگانه، روند بازجویی شکل نمی‌گیرد و سپس ماموران که شامل ۵ مرد و ۲ زن بوده‌اند برای انتقال این ۲ فعال مدنی وارد اتاق آنها شدند که پس از مخالفت و درخواست برگه حکم انتقال، از سوی ۵ مامور مرد مورد ضرب و شتم شدید قرار گرفتند.

طبق نامه‌ای که در زنـدان قرچک به آتنا دائمی و گلرخ ایرایی ارائه شده است این روند انتقال به دستور حاجی مرادی دادیار زنـدان اوین شکل گرفته است.

پس از  انتقال وحشیانه آتنا دائمی پدر و مادر و خانواده این زندانی سیاسی اقدام به نوشتن شکایتنامه و دادنامه‌ای خطاب به گزارشگر ویژه حقوق بشر خانم عاصمه جهانگیر نمودند.
خانواده دائمی از خانم عاصمه جهانگیر نه تنها به خاطر مسئولیتش بلکه به خاطر یک زن و یک مادر خواهان کمک برای نجات جان و آزادی دخترشان شدند.

از سوی دیگر زندانی سیاسی سهیل عربی ، از روز چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶در اعتراض به ضرب و شتم فعالان مدنی زندانی آتنا دائمی و گلرخ ایرایی، بار دیگر دست به اعتصاب غذا زده است.

همچنین زندانی سیاسی دیگر، آرش صادقی همسر گلرخ ایرایی نیز از روز پنجشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۶ اقدام به اعتصاب غذا نموده است.

فایل صوتی آتنا دائمی از زندان قرچک ورامین، نحوه انتقال خودش و گلرخ ایرایی از زندان اوین

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment