ایران کارگر > اخبار > اخبار اجتماعی > عیدانه یک انیمیشن زیبا به مناسبت نوروز ۱۳۹۷ تقدیم به هم‌میهنان عزیز

عیدانه یک انیمیشن زیبا به مناسبت نوروز ۱۳۹۷ تقدیم به هم‌میهنان عزیز

ایران – اجتماعی

عیدانه یک انیمیشن زیبا به مناسبت نوروز ۱۳۹۷ تقدیم به هم‌میهنان عزیز

یک انیمیشن زیبا به مناسبت نوروز ۱۳۹۷ تقدیم به همه هموطنان عزیز .

ما دست اندرکاران سایت «ایران کارگر» فرارسیدن نوروز ۱۳۹۷ را به عموم مردم بزرگ ایران تبریک می‌گوییم

تبریک سال نو؛ بویژه به همه کارگران شریف و زحمتکش ایران که در سال گذشته باز هم سفره‌هاشان خالی تر و کوچکتر شد و کسی پاسخگوی حقوق چندبرابر زیر خط فقرشان نبود. کما اینکه هیچکس پاسخگوی ماهها کار بدون دستمزد آنها نبود و در شب عید هم هیچ فریادرسی به فریاد آنها نرسید.

تبریک به همه کولبران عزیز که سال ۹۶ را با درد و مشقت، بدنبال لقمه نانی بر سفره‌شان گذراندند و باز هم آماج گلوله‌های بیرحم دزدان شرف و انسانیت قرار گرفتند یا در سرما و برف و بوران جان باختند.

تبریک به همه دستفروشان که تا پای جان تلاش کردند آبرومندانه زندگی کنند و در عین حال روزانه در معرض حملات مأموران نظم! شهرداری قرار می‌گرفتند و در مواردی هم جان باختند.

تبریک به همه کودکان و نونهالان زیبای ایران‌زمین که بار تأمین زندگی و معیشت خانواده را کودکانه بر شانه‌های نحیفشان حمل کردند، در سرما و گرما در خیابان و وسط چهارراهها ایستادند و پیوسته نگاه معصومانه، نگران و هراسناکشان مترصد حمله مأموران بود.

صمیمانه و صادقانه آرزو داریم و امیدواریم که بهار ۱۳۹۷ برای همه این عزیزان نوید بهاران زندگیشان باشد و سال جدید سال امید و بهروزی برای همه اقشار محروم و زحمتکش ایران باشد.

کلیه اعضای مدیریت و هیئت تحریریه و دست‌اندکاران سایت «ایران کارگر»  یکبار دیگر سال نو و نوروز پیروز را به همه مردم و به همه کارگران و زحمتکشان و همه اقشار محروم تبریک می‌گوییم و برای همه عزیزان آرزوی نیکبختی و سبزی و خرمی و سپیدی و روشنی داریم.

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment