ایران کارگر > اخبار > اخبار کارگری > عدم پرداخت ماهها حقوق، عیدی و مطالبات معوقه! شکایت‌نامه کارگران متروی تهران

عدم پرداخت ماهها حقوق، عیدی و مطالبات معوقه! شکایت‌نامه کارگران متروی تهران

عیدی کارگران مترو
ایران – کارگری

عدم پرداخت ماهها حقوق، عیدی و مطالبات معوقه! شکایت‌نامه کارگران متروی تهران

شماری از کارگران متروی تهران دراعتراض به عدم پرداخت ماه حقوق، عیدی و دیگر مطالباتشان، شکایت نامه ای را برای مدیر شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه ارسال داشتند.

بر اساس گزارشی که ۲۴ اسفند ماه رسانه ای شد، مدیر شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه ادعا کردکه حقوق عقب افتاده کارکنان مترو تا پایان سال ۹۶ پرداخت می شود.

مدیر شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه فرنوش نوبخت، درباره حقوق عقب افتاده کارکنان مترو اظهار کرد: در تلاش هستیم در ابتدا حقوق عقب مانده پیمانکاران مترو را تسویه کنیم و پس از آن حقوق کارکنان مترو را بپردازیم.

او اضافه کرد: در این راستا پیمانکاران را مجبور به پرداخت حقوق کارکنان کردیم. لازم به ذکر است، بیشتر پیمانکاران مترو طی چند روز گذشته تسویه حساب کردند.
گفتنی است؛ با توجه به اینکه در روزهای پایانی سال هستیم، در روزهای اخیر کارکنان مترو به خاطر عدم دریافت حقوق و مزایا ناراضی بودند و به همین دلیل تصمیم بر ارسال شکایت نامه‌ای به فرنوش نوبخت مدیر شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه داشتند تا حقوق و مزایا وعیدی خود را دریافت کنند.

یادآوری می‌شود که کارگران واگن سازی مترو تهران نیز ماه گذشته، روز چهار‌شنبه ۱۸بهمن ‌ماه در اعتراض به عدم پرداخت حقوق خود در محوطه شرکت دست به تجمع زده بودند.
این تجمع بزرگ اعتراضی طبق فراخوان قبلی در محوطه شرکت واگن سازی مترو تهران شکل گرفته بود.

کارگران واگن سازی مترو تهران در بیانیه جمعی کارگران شرکت ارتا کاوا را مبنی بر تجمع روز چهار‌شنبه خود منتشر کرده بودند.
آنها در بیانیه خود نوشته بودند: بدینوسیله اعلام می‌شود تمام پرسنل شرکت «ارتا کاوا پارس»، شاغل در کلیه خطوط مترو روز چهارشنبه مورخه ۱۸ بهمن ماه راس ساعت ۱۰ صبح جلوی درب شورای شهر تهران جمع می‌شویم و تا وصول کامل طلب خود (حقوق و عیدی و پاداش جمعا به مدت ۷ ماه تا عید) و واریزی بیمه‌های معوقه به این کار خود ادامه می‌دهیم.

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment