ایران کارگر > اخبار > اخبار اجتماعی > ضرب و شتم حمیدرضا امینی در بیمارستان در برابر دیدگان همسر و فرزندانش + فیلم

ضرب و شتم حمیدرضا امینی در بیمارستان در برابر دیدگان همسر و فرزندانش + فیلم

ایران ـ اجتماعی

ضرب و شتم حمیدرضا امینی در بیمارستان در برابر دیدگان همسر و فرزندانش + فیلم

وحشیگری ماموران امنیتی در ممانعت از دیدار نوروزی خانواده حمیدرضا امینی در بیمارستان

بنا به گزارشات رسیده صبح روز سه‌شنبه ۲۹اسفندماه ۱۳۹۶، همسر و فرزندان زندانی سیاسی در اعتصاب غذای خشک، حمیدرضا امینی برای دیدار با وی به بیمارستان رفتند.

آنها توانستند با کمک مردم به بخشی از بیمارستان که آقای حمیدرضا امینی در آن بستری بود، بروند.

به محض اینکه حمیدرضا فرزندان و همسرش را دید از مامورین درخواست کرد که با آنها دیدار کند. اما مامورین بر سرش ریخته و به شدت به ضرب و شتم او پرداختند؛ طوری که سر و صورت حمیدرضا خونی و لبهایش پاره شده بود.

ماموران امنیتی، حمیدرضا امینی را هل داده و بر روی زمین انداختند. در همین حال پسر کوچک حمیدرضا که بسیار ترسیده بود و با آسم شدیدی که دارد بسیار ترسیده و فریاد میزد. مردم به حمایت از این زندانی سیاسی و خانواده‌اش اقدام کردند و به ناسزاگویی به ماموران پرداختند. پس از اعتراض مردم حمیدرضا توانست پسر کوچکش را بغل کند! اما خونی بود!

این دیدار نوروزی یک زندانی سیاسی با همسر و فرزندانش بود!

حمیدرضا امینی زندانی سیاسی در اعتصاب خشک که در شانزدهمین روز اعتصاب غذای خشک خود به سر می‌برد را در حالت بیهوشی به بیمارستان خمینی منتقل کرده و اکنون در این بیمارستان بستری می‌باشد.

مراجعه‌های مکرر خانواده این زندانی برای گرفتن ملاقات نتیجه نداده است.

آقای امینی صاحب ۲ فرزند است که روزهای متوالی جلوی اوین با عکسی در دست به انتظار پدرشان نشسته بودند.

فرزند کوچک آنها نوید ۸ساله است که در کلاس دوم دبستان است و با مشکل آسم، نفس کم می‌آورد و فرزند دیگرش امید، نوجوانی ۱۲ساله که کلاس اول راهنمایی است. وضعیت اقتصادی این خانواده بسیار وخیم گزارش شده است.

در همین حال بر اساس اطلاع رسیده، خانواده‌های زندانیان سیاسی امروز هنگام تحویل سال نو به جلوی زندان قرچک ورامین رفته و سفره‌های «هفت‌سین» خود را به خواست سهیل عربی آنجا برپا می‌کنند.

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment