ایران کارگر > اخبار > اخبار اجتماعی > شهردار تهران ؛ افتضاح و دروغ در مورد بریده شدن گوش پسر زباله‌گرد

شهردار تهران ؛ افتضاح و دروغ در مورد بریده شدن گوش پسر زباله‌گرد

شهردار تهران
ایران – اجتماعی

شهردار تهران ؛ افتضاح و دروغ در مورد بریده شدن گوش پسر زباله‌گرد

شهردار تهران آسیب دیدگی گوش پسر زباله گرد را بکلی تکذیب کرد!

چند روز پیش ویدئویی در فضای مجازی بسرعت دست بدست شد. ماجرای یک کودک کار افغانی که گوشش توسط مأموران شهرداری با تیغ بریده شده بود.

درحالیکه روزانه کلیپ‌های مختلفی از ضرب و شتم وحشیانه دستفروشان توسط مأموران شهرداری در فضای مجازی منتشر می‌شود، از آنجا که این اقدام سبوعانه مأموران شهرداری احساسات همه را جریحه دار کرده بود شهردار دروغگوی تهران در صدد رفع و رجوع این اقدام ننگین و وحشیانه برآمد. اما از آنجا که بنابر ضرب‌المثل، دروغگو کم حافظه است، خبرهای متناقض و ضد و نقیضی از طرف مسئولین مختلف، در این زمینه منتشر شد بنحوی که بر همگان اثبات شد که:

اولأ: ماجرا درست بوده و این مأموران شهرداری بوده اند که گوش پسربچه محروم را بریده اند و خبر ساختگی نبوده است.
ثانیا: این اظهارات ابلهانه شهردار تهران است که تمامأ ساختگی و بدور از کمترین واقعیت است.
سیر وقایع و خبرهای پیرامون این افتضاح و دروغ دستگاه شهردار تهران بخوبی بیانگر عمق ریا و دغلکاری دستگاههای دولتی است.

۱۳ شهریور ۱۳۹۷ : کلیپ مصاحبه با کودکی که گوش او توسط مأموران شهرداری بریده شده بود در فضای مجازی منتشر شد. ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ : شهردار تهران که دروغگویی آشکار در روز روشن را از رئیس دولتش آمورش گرفته است بکلی این واقعه را تکذیب کرد و مدعی شد که این واقعه ساختگی بوده و روی گوش کودک فقط چسب زده شده بوده و آسیبی روی گوش او نبوده است. شهردار تهران همچنین اظهار داشت که فردی که با این کودک مصاحبه کرده است بازداشت شده است.

۱۵ شهریور ۱۳۹۷ : رسانه‌های مختلف جمهوری اسلامی و منجمله اقتصادآنلاین در خبری جعلی و پخش مصاحبه‌ای دروغ و سرهم بندی شده از کودک بینوا، مدعی شدند که گوش پسرک در برخورد با باربند عقب وانت باری که وی سوارش بوده آسیب دیده است و به این ترتیب نشان داده شد که ادعای شهردار که گوش پسرک هیچ آسیبی ندیده بوده دروغ محض است.

اما چرا راه دور برویم؟ مگر هر روز مأموران شهرداری در هر کوی و برزن با وحشیانه ترین صورت به دستفروشان محروم و زحمتکش حمله نمی‌کنند؟
مگر سال قبل مأمور شهرداری در فومن به یک زن دستفروش سیلی نزد و فیلم آن در همه رسانه پخش نگردید؟
مگر سال قبل در شهر قم مأموران شهرداری راننده وانت بار دستفروش را به قتل نرساندند؟
و دهها و صدها اتفاق مشابه دیگر که بیان یک سیاست واحد در تمام سطوح شهرداریها درهمه کلان شهرها است

شهردار دروغگوی تهران، محمد علی افشانی در مصاحبه ای با رادیو تلویزیون در مورد بریدن گوش پسر زباله گرد توسط ماموران شهرداری می گوید: «آن پسر دیشب به شهرداری آمد، مطلقا صحت نداشت، گوشش آسیبی ندیده بود». گوینده رادیو تلویزیون نیز همین موضوع را تکرار می کند. (این فیلم بر روی اینترنت موجود است)

اما در همان فیلم مصاحبه ای که صدا و سیمای نظام برای رفع و رجوع این موضوع با پسر زباله گرد انجام داده اند، پسر برخلاف ادعای شهردار می گوید: «گوشش شش روز پیش آسیب دیده است». همین خبر را روزنامه اقتصادآنلاین هم در تاریخ ۱۵ شهریور ۱۳۹۷ درج کرده است. همچنین در زیر عکس گوش پسر زباله گرد دیده می شود که آسیب جدی دیده است و دروغ شهردار تهران را ثابت می کند.

حالا سوال از شهردار تهران محمد علی افشانی اینست که اگر آسیب گوش پسر صحت نداشت پس این عکس ها از آسیب جدی گوش پسر چیست که شش روز پیش اتفاق افتاده است؟

شهردار تهران

محمدعلی افشانی در همان مصاحبه فاش ساخت که «فیلمبردار پسر گوش بریده»، نیما خ. بازداشت شد!

یعنی اینبار هم مثل همیشه در جمهوری اسلامی، وقتی کسی فساد یا خلافی را افشا می‌کند، فاسد و خلافکار دستگیر نمی‌شود بلکه کسی که آن فساد و آن خلاف را افشا کرده است بازداشت می‌شود چرا که اگر قرار باشد در جمهوری اسلامی خلافکار و فاسد بازداشت شود ابتدا باید از رأس نظام شروع شود. در مورد کودک بیچاره گوش بریده نیز چنین است و کودک را نیز تهدید می کنند و با تهدید از او و خانواده اش اقراری می گیرند که قضیه طور دیگری بوده و پسر جزو ارازل و اوباش بوده است و این توطئه دشمن بوده است و گوش او به پشت میله ماشین خورده است. به نوشته روزنامه اقتصاد آنلاین توجه کنید:

اقتصاد آنلاین:

. . . «وی افزود: این کودک که با عموی خود زندگی می کند، اقرار کرد که در محله پارک‌وی مشغول به کار بوده که دو نفر با یک ماشین او را کنار کشیده و تهدید کردند که باید بگذارد این فیلم را از او بگیرند. از این رو، در راستای این موضوع، امروز صبح فردی به نام نیما خ که آن فیلم را گرفته است، توسط مامورین نیروی انتظامی بازداشت شد.» ( مقایسه کنید با اظهارات شهردار که به کلی آسیب دیدگی گوش پسرک را تکذیب کرد!!!)

اقتصاد آنلاین:

«سناریویی برای انجام یک عملیات روانی گسترده نوشته شده که این ماجرای گوش‌بری تنها بخشی از آن است.»

اقتصاد آنلاین:

«مشاور رسانه‌ای شهردار تهران با تعریف دقیق‌تر این ماجرا گفت: هفته قبل این پسربچه روی یک وانت سوار شده و در حالی‌که از سمت شهرری برمی‌گشته، گوشش به میله پشت ماشین خورده و به دلیل زخم شدن، پانسمان شده است. کاملاً معلوم است که این ماجرا یک سناریوی تخریبی در جهت تضعیف شهرداری تهران و حتی فراتر از شهرداری است.»

این است چهره واقعی یک سیستم ضد مردمی! سیستم دروغ پراکنی و دغلکاری که از بالای هرم نظام سرچشمه می‌گیرد.

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment