ایران کارگر > اخبار > اخبار اجتماعی > شما هموطن ما نیستید شما بعنوان یک دشمنی هستید برعلیه مردم مظلوم

شما هموطن ما نیستید شما بعنوان یک دشمنی هستید برعلیه مردم مظلوم

تماس یک خانم هموطن
ایران – اجتماعی

تماس خانم هموطن دلاور  با سیمای جمهوری اسلامی

صدا و سیما ننگ ما است به‌ قرآن ننگ ما است.  شما هموطن ما نیستید شما الآن بعنوان یک دشمنی در این مملکت هستید برعلیه مردم مظلوم 

بالاخره این ملت یه وقتی با هم متحد میشن پدر همه‌تون رو درمیارن!

یک خانم هموطن در تماس با شبکه خبر صدا و سیمای جمهوری اسلامی خطاب به مسئولین سیما:

من می‌خواهم ببینم این اخبار کذب رو شما چرا به خورد ملت می‌دهید؟ تا کی می‌خواین اینقدر دروغ به خورد ملت بدین؟

اینهمه سیف اومد، حیدری اومد توی صدا و سیما باهاش مصاحبه کردید ولی فقط دروغ و دروغ و دروغ به خورد مردم داد

بالاخره این ملت یه وقتی با هم متحد میشن پدر همه تون رو درمیارن.

واقعأ صدا و سیمای ما ننگ ما است، به قرآن ننگ ما است، شما هموطن ما نیستید، شما بعنوان یک دشمنی الآن تو این مملکت هستید برعلیه مردم بدبخت و مظلوم، که می‌دونید دست کردند توجیب مردم، غارتشون کردند الآن هم اخبار کذبتون رو براحتی انتشار می‌دید در صدا و سیما.

واقعأ هدفتون چیه؟ هدفتون اینه که یک انقلاب دیگه بپا بشه؟ مردم رو بدبخت کردند، بیچاره کردند. یک طرفه همیشه صدای اونا رو پخش کردین از رسانه‌ها تون. یک بار یک دفعه، از شهرونداتون که تحصن کردن ۳۲ روز، ۳۲ شبانه روز جلوی قوه قضاییه، رفتید بپرسید چه مرگشونه؟

اینها فریاد خانم هموطن شجاعی است که مثل عموم مردم ایران کارد ظلم و ستم به استخوانش رسیده و می‌خواهد صدایش شنیده شود. می‌خواهد دولتمردان بفهمند که در قلب و ضمیر هر ایرانی چه می‌گذرد. میخواهد فریاد کند که وقتی متحد بشویم برعلیه همه ریز و درشت این حاکمیت متحد می‌شویم و تفاوتی بین این و آن نیست. هرکسی که در این سالها و در تمام ظلمی که به مردم ایران روا داشته شده است دستی دارد باید منتظر و نگران باشد و بترسد از روزی که همه اقشار محروم و مظلوم این جامعه متحد شوند و دمار از روزگار دزدان و چپاولگران و ویران کنندگان همه ثروت و همه شرف و افتخار ایرانی در بیاورند.

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment