ایران کارگر > اخبار > اخبار اجتماعی > شلیک مستقیم نیروی انتظامی و مجروح کردن دو کولبر شریف و زحمتکش + عکس

شلیک مستقیم نیروی انتظامی و مجروح کردن دو کولبر شریف و زحمتکش + عکس

شلیک به کولبران
ایران – کولبران

شلیک مستقیم نیروی انتظامی و مجروح کردن دو کولبر شریف و زحمتکش

باز هم شلیک به کولبران بی پناه در دل کوهها و سخره‌ها،

اینبار شلیک و مجروح ساختن  ۲ کولبر اهل شهرستان بانه

شلیک
کاوه رشیدی

براساس گزارش رسیده از مناطق مرزی کردستان، روز چهارشنبه ۹ اسفندماه ۱۳۹۶، ۲ کولبر زحمتکش به نام‌های “کاوه رشیدی” اهل روستای “سرتزین” و “فریدون” فرزند رحمان در مرز بانه هدف شلیک مستقیم نیروی انتظامی و مرزبانان قرار گرفتند و هر ۲ کولبر شریف و زحمتکش بشدت زخمی شدند.
پس از از این واقعه جنایتکارانه نیروی انتظامی، ۲ کولبری که مورد اصابت قرار گرفته بودند جهت معالجه پزشکی به بیمارستان “پنجوین” در اقلیم کردستان عراق منتقل شدند.
بنابه گزارشات رسیده از منطقه، این ۲ کولبر در بیمارستان پنجوین تحت مداوا قرار گرفته‌اند و وضعیت عمومی آنان رو به بهبود است.
در شرایطی که بیکاری و فقر کمر بسیاری از خانواده ها را شکسته است و سفره میلیونها ایرانی شریف خالی است و تهیه مایحتاج اولیه زندگی در شب عید به دغدغه بسیاری از خانواده‌های کم درآمد تبدیل شده است، کولبران زحمتکش که برای تأمین یک لقمه نان بخور و نمیر برای خود و خانواده‌شان رنج و سختی حمل بارهای سنگین در کیلومترها مسیر پر مخاطره کوهستانی را در سرمای زمستان به جان می‌خرند، به دستور بالاترین مقامات نظام و تأیید شورای عالی امنیت ملی، شلیک به این کولبران مستمرأ ادامه دارد. از آنجا که شلیک و هدف قرار دادن کولبران زحمتکش در بالاترین ارگانهای نظام تصمیم گیری شده است تا کنون نه تنها  از شلیک کنندگان هیچ حسابرسی انجام نشده است بلکه آنها دست بازی در شلیک دارند و بدون هیچ پیش آگهی، هروقت که اراده می‌کنند کولبران زحمتکش را زیر بارهای سنگین مورد اصابت قرار می‌دهند. این اختیار عمل بخوبی نشان می‌دهد که آنها از پشتیبانی بالایی در این کار برخوردارند که بدون کمترین واهمه از عواقب این قتل و کشتارهای محروم ترین اقشار این جامعه باز هم به اعمال شنیع و غیر انسانی خود ادامه می‌دهند.
این کشتارها درحالی تحت عنوان «شکار قاچاقچیان» انجام می‌شود که مرکز قاچاق‌های میلیاردی درکشور در قرارگاه خاتم است و کسی هم کاری با آن ندارد.

«ایران کارگر» ضمن ابراز همدردی با کولبران مجروح و خانواده‌های محترم آنها، توجه همه فعالین حقوق مدنی را به جنایتی که در مناطق مرزی کردستان در مورد کولبران صورت می‌گیرد جلب می‌کند و از همه مردم شریف مناطق مرزی غربی درخواست می‌کند برای حمایت از فرزندان شریفشان ساکت نمانند و به هر شکل ممکن دست به اعتراض بزنند.

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment