شعر ترکی با تصویرگذاری زیبا تقدیم به رانندگانی که دیگر در بین ما نیستند - کلیپ - ایران کارگر
ایران کارگر > اخبار > اخبار اجتماعی > شعر ترکی با تصویرگذاری زیبا تقدیم به رانندگانی که دیگر در بین ما نیستند – کلیپ

شعر ترکی با تصویرگذاری زیبا تقدیم به رانندگانی که دیگر در بین ما نیستند – کلیپ

ایران – اجتماعی

شعر ترکی با تصویرگذاری زیبا تقدیم به رانندگانی که دیگر در بین ما نیستند – کلیپ

در این روزها که اعتصاب سراسری کامیونداران میهنمان جریان دارد چه بسیار نیکوست که یادی کنیم از رانندگانی که دیگر در بین ما نیستند که این کلیپ شعر که به شکل زیبایی تصویر گذاری شده به همه رانندگانی که دیگر در بین ما نیستند تقدیم می شود.

اعتصاب رانندگان و کامیونداران که از روز اول مرداد شروع شد در مناطق مختلف کشور ادامه دارد. به گزارش رسانه‌ها با وجود تهدیدات مأموران امنیتی و خط و نشان کشیدن آنها برای رانندگان زحمتکش رانندگان به اعتصاب خود ادامه دادند.

اعتصاب رانندگان و کامیونداران در اعتراض به پایین بودن نرخ کرایه، بالا بودن کمیسیونها و قطع یارانه حق بیمه خود در تاریخ ۱ خرداد ۱۳۹۷ بصورت بسیار گسترده شروع شد بنحوی که تأمین سوخت ایستگاه‌های توزیع سوخت در سراسر کشور دچار اختلال شد و در شهرهای مختلف در مقابل ایستگاه‌های پمپ بنزین شهروندان با خودروهای خود صف می‌کشیدند.

این اعتصاب گسترده و قوی، توزیع عموم کالاها در کشور را دچار اختلال کرد بنحوی که دولت به ناچار اقدام به دادن برخی امتیازها شد. اعتصاب با وعده دولت مبنی بر تحقق خواسته‌های رانندگان برای مدتی متوقف شد.

یکی از امتیازاتی که دولت برای این قشر زحمتکش در نظر گرفت افزایش ۲۰ درصدی کرایه‌ها بود اما رانندگان و کامیونداران این میزان افزایش دستمزد را کافی ندانسته و در مناطق مختلف مجددأ دست به اعتصاب زدند.

اعتصاب کامیون داران - شعر

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment