ایران کارگر > اخبار > اخبار کارگری > « مرگ برکارگر درود بر ستمگر » شعار بازنشستگان و کارگران فولاد اهواز ، ۹ اسفند مجموعه کلیپ

« مرگ برکارگر درود بر ستمگر » شعار بازنشستگان و کارگران فولاد اهواز ، ۹ اسفند مجموعه کلیپ

ایران – کارگری

« مرگ برکارگر درود بر ستمگر » شعار بازنشستگان و کارگران فولاد اهواز ، ۹ اسفند مجموعه کلیپ

تجمع و اعتصاب روزانه کارگران گروه ملی فولاد اهواز در مقابل استانداری خوزستان برای  پرداخت حقوق‌های معوقه آذر، دی، بهمن و همچنین تعیین تکلیف پرداخت حقوق اسفندماه، عیدی و پاداش، پرداخت معوقات بیمه تامین اجتماعی، برقراری بیمه تکمیلی پرسنل و ساماندهی و برقراری مجدد سرویسهای ایاب و ذهاب ادامه دارد.

چهار‌شنبه ۹ اسفند ماه، کارگران فولاد اهواز که در نهمین روز اعتصاب خود و برای پنجمین روز متوالی و همزمان با تجمع اعتراضی بازنشستگان فولاد اهواز که در پاسخ به فراخوان در اعتراض به وضعیت معیشتی خود مقابل استانداری خوزستان در این شهر تجمع کرده بودند شعار می‌دادند: «حقوق‌هارو نمی‌دن می‌رن هتل می‌خرن» و « با اعتبار شرکت می‌رن یونان پز می‌دن».


کارگران در ادامه اعتراض خود دست به راهپمیایی زدند و شعار می‌دادند: « عزا عزاست امروز روز عزاست امروز استاندار بی‌عرضه صاحب عزاست امروز. » ،‌ « استاندار بی عرضه ، نمیخوایم، نمیخوایم »
کارگران باردیگر با شعار: « مرگ برکارگر درود بر ستمگر » ادعاهای پوچ و مسخره دولت در حمایت از کارگران و ستمدیدگان را به سخره گرفتند.

همزمان با تجمع کارگران در مقابل استانداری اهواز جمعی از بازنشستگان فولاد اهواز نیز در پاسخ به فراخوان قبلی در اعتراض به وضعیت معیشتی خود مقابل استانداری در این شهر تجمع کردند.

روی بنری که بازنشستگان به همراه داشتند نوشته شده است:
« افتخار آفرینان دیروز مظلومین بی‌پناه امروز »

گفته می‌شود که مدت هاست که بازنشستگان فولاد و مستمری بگیران صندوق بازنشستگی فولاد هر ماه برای طلب حقوق و معوقات خود، دست به تجمعات اعتراضی می زنند.
این بازنشستگان که امروز چهارشنبه ۹ اسفند ماه نیز دست به تجمع زدند، خواهان پرداخت بموقع حقوق خود، پرداخت مطالبات از سال ۹۱ و اجرای تبصره ۵ ماده ۱۰۹ هستند.

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment