ایران کارگر > اخبار > اخبار اجتماعی > سخنان تکان‌دهنده رامین حسین‌پناهی و قدردانی از مردم قبل از اعدام از زندان رجایی‌شهر کرج – کلیپ

سخنان تکان‌دهنده رامین حسین‌پناهی و قدردانی از مردم قبل از اعدام از زندان رجایی‌شهر کرج – کلیپ

ایران – اجتماعی

سخنان تکان‌دهنده رامین حسین‌پناهی و قدردانی از مردم قبل از اعدام از زندان رجایی‌شهر کرج – کلیپ

در این کلیپ، سخنان تکان‌دهنده رامین حسین‌پناهی و قدردانی وی از مردم ایران و کردستان قبل از اعدام را مشاهده می کنید. کمپین نه به اعدام رامین حسین‌پناهی فیلمی از این زندانی سیاسی منتشر کرده است که مربوط به اوایل این ماه بوده و در زندان رجایی‌شهر کرج گرفته شده است. او در این کلیپ ضمن اعلام بی‌گناهی خود از مردم به خاطر همدلی و حمایت‌شان، تشکر می‌کند. رامین حسین‌پناهی از پنجم شهریورماه با دوختن لب‌هایش دست به اعتصاب غذا زده است و هم اکنون در سلول انفرادی به سر می‌برد.

لازم به یادآوری است رامین حسین پناهی که حکم اعدامش در اواخر فروردین‌ماه سال جاری توسط دیوان عالی کشور تائید و به واحد اجرای احکام ابلاغ شد، در تاریخ ۲۲ مردادماه ۹۷، توسط نیروهای امنیتی به مکان نامعلومی منتقل شد. بعدها و با گذشت زمان مشخص شد که وی بدون ارائه دلیل خاصی به زندان رجایی‌شهر کرج منتقل‌شده است.

حسین احمدی نیاز وکیل مدافع رامین حسین‌پناهی در خردادماه سال جاری (۱۳۹۷) از رد درخواست اعاده دادرسی این زندانی محکوم به اعدام خبر داده بود.

همچنین مطلع شدیم که تیم وکلای رامین حسین پناهی، زندانی سیاسی محکوم به اعدام، اخیرا با نگارش نامه‌ای سرگشاده از رئیس قوه قضاییه درخواست کردند تا اجرای حکم اعدام وی فورا متوقف شود. وکلای وی در این نامه، اعدام رامین حسین‌پناهی را “موجب نفرت، نفاق و انشقاق” دانسته و بیان داشتند که “توقف این حکم موجب وفاق، وحدت و همدلی ملت ایران می‌شود”.

سخنان تکان دهنده رامین حسین‌پناهی و قدردانی از مردم قبل از اعدام از زندان رجایی‌شهر
سخنان تکان‌دهنده رامین حسین‌پناهی و قدردانی از مردم قبل از اعدام از زندان رجایی‌شهر

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment