ایران کارگر > اخبار > اخبار اجتماعی > زدن نعل وارونه توسط نیروی انتظامی و شکایت از خانم زیر گرفته شده توسط پلیس! + فیلم

زدن نعل وارونه توسط نیروی انتظامی و شکایت از خانم زیر گرفته شده توسط پلیس! + فیلم

زیر گرفتن خانم تظاهر کننده توسط نیروی انتظامی
ایران – اجتماعی

زدن نعل وارونه توسط نیروی انتظامی و شکایت از خانم زیر گرفته شده توسط پلیس!

مرکزاطلاع رسانی نیروی انتظامی غرب تهران در پی انتشار ویدیوی زیر گرفته شدن زنی در تجمع مالباختگان موسسه ولیعصر توسط ماشین نیروی انتظامی ادعا کرد، که «حرکت این زن نمایشی بوده و برای او پرونده قضایی تشکیل شده است.»

به گزارش تارنگار حقوق بشر در ایران، مرکزاطلاع رسانی نیروی انتظامی غرب تهران در خصوص زیر گرفتن بانویی درتجمع مالباختگان موسسه ولیعصر توسط ماشین پلیس گفت: «در پی تجمع تعدادی ازمالباختگان موسسه ولیعصر ، نیروی انتظامی درموقعیت حاضر وبرای کنترل اوضاع و عدم انسداد راه و تسهیل در عبور و مرور خودروها اقدام کرد.»

در این اطلاعیه ادعا شده است «چندنفر موجب اخلال در نظم عمومی شدند و نیروی انتظامی برای انتقال آنان اقدام کرد که یکی از خانمها با تمارض، خود را به زمین زد.»
مرکز اطلاع رسانی ( دروغ‌پراکنی)  نیروی انتظامـی غرب تهران در پایان افزوده که برای این زن آسیب دیده به دلیل حرکت نمایشی اش پرونده قضایی تشکیل شده است.

در روزهای گذشته ویدیویی از تجمع مالباختگان موسسه ولیعصر در شهرستان بهارستان منتشر شده که در آن به وضوح مشخص است ماشین نیروی انتظامی وحشی،  زنی را در میانه جمعیت زیر می گیرد و انبوه جمعیت هم شاهد این وحشیگری بودند. چندین کلیپ که از زوایای مختلف فیلبرداری شده بود این صحنه فجیع را ثبت کرده‌اند. بنابراین  ادعای نیروی انتظامـی غرب تهران نه تنها با این اتفاق متناقض است بلکه نشان دهنده اوج بی‌شرمی، بی وجدانی، دروغگویی و رذالت اخلاقی است که نمونه آن فقط در ویترین ارزشهای جمهوری اسلامی یافت می‌شود. این فرهنگ دروغ و ریا و ضداخلاقیات تهوع آور دقیقأ نشان‌دهنده ویژگیهای تمام مقامات جمهوری اسلامی است و همه مردم با آن آشنایی کامل دارند و زهرهای آنرا بر تن و بدن خود حس کرده اند. از همین رو است که جانشان به لب رسیده و در تظاهرات سراسری دیماه مرگ این نظام را فریاد زدند.

جهت یادآوری یکبار دیگر ویدئوی مورد نظر را برای مشاهده همه هموطنان درج می‌کنیم. همانطور که ملاحظه می‌شود خودروی نیروی انتظامی بلافاصله صحنه را ترک می‌کند و سرنشینان خودرو حتی پیاده نمی‌شوند تا صحنه را ببینند چه رسد به اینکه تشخیص دهند خانم مورد بحث تمارض می‌کند. زهی بی‌شرمی!

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment